|
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ الأحد ١٣ ربيع الثاني ١٤٤٢ Sunday, November 29, 2020
کد خبر: 645840
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۸
انتفاضه قدس؛
هک شدن برنامه زنده تلویزیونی +فیلم
روزنامه "جروزالم پست" چاپ رژیم صهیونیستی به نقل از سازمان امنیت، ارتش و پلیس صهیونیستی نوشت که تل آویو، دفتر شبکه تلویزیونی ماهواره ای "فلسطین الیوم" را پس از حمله نیروهای امنیتی به آن به بهانه اینکه "رسانه جهادی" است، بست.
هک تلویزیون رژیم صهیونیستی هک شدن برنامه زنده تلویزیونی +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش جام نیوز، هکرهایی که گفته شده فلسطینی هستند، هنگام پخش مسابقه ای در شبکه 2 تلویزیون صهیونیستی به پخش صحنه هایی از انتفاضه قدس همراه با سرودهای حمایت از انتفاضه مبادرت کردند.

 

"سی ان ان عربی" در این باره گزارش داد: آنان پیام های تهدید به زبان های عبری و عربی ارسال کردند که متن آن اینگونه بود" درس های گذشته را بفهمید، از سرزمین ما با زبان خوش خارج شوید، زنان و دانش آموزان بی گناه را می کشید، پس منتظر درس ما باشد که بسیار شدید است".


در پایین پیام ها نیز عبارت "انتفاضه قدس" به زبان عربی نوشته شده است.


روزنامه "جروزالم پست" چاپ رژیم صهیونیستی به نقل از سازمان امنیت، ارتش و پلیس صهیونیستی نوشت که تل آویو، دفتر شبکه تلویزیونی ماهواره ای "فلسطین الیوم" را پس از حمله نیروهای امنیتی به آن به بهانه اینکه "رسانه جهادی" است، بست و "فاروق علیات" مدیر آن در "بیر زیت" را بازداشت کرد.    


این اقدام فقط یک روز پس از موافقت هیات وزیران امنیتی دیپلماتیک صهیونیستی با بستن رسانه های فلسطینی انجام شد که به توسط تل آویو به "تشویق به تروریسم علیه اسراییل" متهم شده اند.  

 

دانلود

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top