|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 645857
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۵
نیویورک پست؛
هدیه بزرگ موشکی اوباما به ایران
البته نباید انتظار داشت که تیم اوباما این آزمایش موشکی ایران را نقض توافق هسته ای بداند و همچنان به ادامه توافق هسته ای پایبند هستند و همچنان اوباما آماده است تا هرگونه تحریمی علیه ایران را وتو کند.
اوباما هدیه بزرگ موشکی اوباما به ایران
به این مطلب امتیاز دهید
81.3% 18.8% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وب سایت آمریکایی نیویورک پست در گزارشی با عنوان "هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد" نوشت: ایران در هفته گذشته به نوعی سفر معاون اوباما به اسرائیل را با انجام دو آزمایش موشکی، پاسخ داد که بر روی هر دو موشک به زبان عبری نوشته شده بود که اسرائیل باید از روی نقشه زمین محو شود.

 

 

این وب سایت آمریکایی در ادامه افزود: مهمترین بخش این آزمایش موشکی آن هم در این برهه زمانی آن است که تهران بر این باور است که طبق توافق هسته ای که با اوباما بسته شده است، هیچ محدودیتی برای آزمایش های موشکی لحاظ نشده است.

 

این آزمایش موشکی معاهدات سازمان ملل را نقض کرده است و کنگره در تلاش است تا تحریم های جدید را علیه ایران اعمال کند. البته نباید انتظار داشت که تیم اوباما این آزمایش موشکی ایران را نقض توافق هسته ای بداند و همچنان به ادامه توافق هسته ای پایبند هستند و همچنان اوباما آماده است تا هرگونه تحریمی علیه ایران را وتو کند.

 

 

 

501

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

ساده نشید!
سیاستوشنه

پاسخ

۱

۰

موشکهای بی موقع فقط علیه ملت

پاسخ

۰

۱

درود بر اوباما

پاسخ

۱۱

۱۴

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top