|
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ الاثنين ٣ صفر ١٤٤٢ Monday, September 21, 2020
کد خبر: 645876
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۹
رضایی؛
یک روز بزرگ ترین کنسرت ایران را برای پرسپولیسی ها اجرا خواهم کرد / بازی هم نکنم در قلب هواداران واقعی خواهم بود
پسر پرسپولیسی مازندران گفت: «پرسپولیس خانه من است و در برخی سال‌ها بیش از آنکه کنار مادر و پدر مهربانم باشم کنار پرسپولیس بودم.»
شیث رضایی یک روز بزرگ ترین کنسرت ایران را برای پرسپولیسی ها اجرا خواهم کرد / بازی هم نکنم در قلب هواداران واقعی خواهم بود
به این مطلب امتیاز دهید
16.7% 83.3% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شیث رضایی پس از مدت‌ها قفل سکوت را شکست و در آستانه فصلی سبز از بازگشت دوباره‌اش به ویترین‌ها و ژورنال‌ها سخن گفت.

 

شیث در تموم باد و خاکستر، این بار در قامت یک خواننده برگشته تا در جرجر باران، دوباره رسانه ها را تسخیر کند. ستاره مغمومی که خویشتنداری‌اش در  این ماه‌ها یگانه بود، بالاخره به حرف آمد تا دیگر سکوت  دسته گلی میان حنجره‌اش نباشد. حنجره‌ای مخملی شاید!

 

اظهارات رضایی را در ادامه می خوانید:

 

* مدت‌ها است خبری از تو در رسانه ها نیست؟

- شاید باور نکنید اما علیرغم گذشت زمان هنوز داغدار سنگ صبور زندگی ام هادی نوروزی‌ام. هادی در آقایی و تعصب شبیه نداشت و سمبل صبر و ایستادگی بود. هزار سال هم بگذرد داغ هادی برای من که یک دنیا از او خاطره دارم تازه است.

 

* شنیدیم با توپ پر برگشتی شیث؟

- اصلا برای همین سعی کردم در رسانه ها نباشم. می‌خواستم که با سورپرایز به میان هواداران فوتبال بیایم. خوشبختانه اولین ترک با صدای شیث رضایی گیشه را تکان داد و با استقبال مواجه شد. کولاک صدایم را از این به بعد ببینید.

 

* امیدواری واقعا؟

- من یا کاری را به انجام نمی‌رسانم و یا تا آخرش می‌روم و نتیجه می گیرم. اگر بدانید چقدر وقت صرف کردم تا این موزیک ها آماده شود. شک ندارم که یک روز روی استیج بزرگ‌ترین کنسرت ایران را برای پرسپولیسی‌ها اجرا خواهم کرد. جنس صدای من از خیلی‌ها بهتر است.

 

* فلاش بک به گذشته نشان می‌دهد، توپچی‌هایی که پا در صحنه هنر گذاشتند، با گذر زمان تبلور نیافتند. از هیچ تفنگداری، در این سال ها پاوراروتی ساخته نشد!

- خب من می‌خواهم تابو را بشکنم و ثابت کنم که یک فوتبالیست هم می‌تواند هنرمند تاپ باشد. کار آوانگارد که ارائه دهی دیگر مفری برای منتقدان پیدا نخواهد شد.

 

* از اردوگاه سرخ خبری، چیزی داری؟

- آدمی که جوانی‌اش را پای یک پیراهن عزیز گذاشته باشد، نمی‌تواند از عشقش بکند. آنجا خانه من است و در برخی سال‌ها بیش از آنکه کنار مادر و پدر مهربانم باشم کنار پرسپولیس بودم. خوشحالم تیم امروز به جایی رسیده که خیلی‌ها دهانشان بسته شده است.

 

* یعنی می‌شود به پرونده قرمز دل بست؟

- اگر همین روند ادامه یاید پرسپولیس خیلی زود به صدر خواهد رسید و قهرمان خواهد شد. قهرمانی برای این تیم کمترین پاداش است.

 

* و قصه پر غصه ستاره‌های مرتع سبز. از شیث تا تمام مردانی که از فوتبال دریبل خوردند!

- کم بین‌ها در این فوتبال چشم دیدن ستاره ها را ندارند و فقط به زمین زدن آن‌ها فکر می کنند. من نمی دانم سرک کشیدن در زندگی شخصی یک ورزشکار چه معنی و مفهومی دارد. متاسفانه بعضی‌ها با تماشای اینجور اتفاقات قند ته دلشان آب می‌شود و این بد است. این نظر من است.

 

* چطوری آخه؟

- دقیق نمی دانم، فقط این را درک می کنم که با تمام شدن یک ستاره اتفاقی برای فوتبال نخواهد افتاد. شاعر می گوید: دوست آن باشد که گیرد دست دوست، در پریشان حالی و درماندگی.

 

* فرصیه بازگشتت به مخمل سبز هنوز در ذهنت هست؟

- دوست ندارم برای ادامه دادن از وزن شیث رضایی کم کنم. من بازیکن پرسپولیس و تیم ملی بودم و یک دوجین افتخار در میدان فوتبال به دست آوردم. مطمئن باشید اگر بازی هم نکنم در قلب هواداران واقعی پرسپولیس خواهم بود.

روزنامه نود

109

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top