|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 645908
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۴
فیلم مرا دزدیدند و تهدید به پخش در ماهواره‌ ها کردند!
منصور یزدانی گفت: در تیرماه راش فیلم آفتاب پرست را از دفترم دزدیدند و پس از آنکه به محاکم قضایی شکایت کردم، عده‌ای نا‌شناس تهدیدم کردند چنانچه از شکایت خود صرفنظر نکنم، فیلم را برای نمایش در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای می‌گذارند.
منصور یزدانی فیلم مرا دزدیدند و تهدید به پخش در ماهواره‌ ها کردند!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، منصور یزدانی تهیه کننده و کارگردان فیلم آفتاب پرست گفت: شخصی به نام "ش.ر پ" در دفتر سینمایی‌ام واقع در خیابان طالقانی مشغول به کار بود که در تاریخ چهارم تیرماه سال 94 با همدستی فردی به نام "ا.س ز"  وسایل و تجهیزات فیلم سازی به ارزش حدودی ۱۴۰ میلیون تومان به همراه راش فیلم آفتاب پرست را به سرقت بردند.
 

وی در ادامه افزود: پس از شکایت در تاریخ هشتم اسفندماه سال 94 متهمان به "دو سال حبس تعریزی، تحمل 50 ضربه شلاق و رد عین یا مثل یا قیمت اموال مسروقه" محکوم شدند.  
 

تهیه کننده و کارگردان فیلم آفتاب پرست خاطر نشان کرد: متاسفانه علیرغم صدور حکم قضایی، متهمان مجهول المکان هستند و با پیگیری‌های بسیار اداره آگاهی که جای قدردانی و تشکر دارد، تاکنون موفق به شناسایی محل اختفای متهمان نشده‌اند.  
 

یزدانی در ادامه یادآور شد: مدتی است که افراد نا‌شناسی از طریق باجه‌های تلفن عمومی با بنده تماس می‌گیرند و تهدید می‌کنند در صورتی که از شکایت خود صرفنظر نکنم و مبلغ ۷۰ میلیون تومان به آن‌ها پرداخت نکنم، فیلم را برای نمایش در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار می‌دهند و این در حالی است که برای ساخت این فیلم حدود ۳۵۰ میلیون تومان هزینه کرده‌ام.
 

گفتنی است فیلم آفتاب پرست در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه سال 94 در خانه هنرمندان ایران در یکصدمین برنامه سینما تک به اکران در آمد که با استقبال جمع کثیری از هنرمندان و منتقدان رو برو شد./ میزان

115

 

کلیدواژه ها:
فرهنگ  |  هنر  |  فیلم  |  شبکه  |  ماهواره  |  ایران  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top