|
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ الخميس ٦ صفر ١٤٤٢ Thursday, September 24, 2020
کد خبر: 646036
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۵
گزارش تمرین استقلال؛
مربی استقلال خطاب به بازیکنان: فقط بلدید در حین بازی به داور اعتراض کنید
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب سرپرست و 4 بازیکن این تیم در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
تمرین استقلال مربی استقلال خطاب به بازیکنان: فقط بلدید در حین بازی به داور اعتراض کنید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز در غیاب سه بازیکن ملی‌پوش خود (شهباززاده، ابراهیمی و کریمی) تمرینات خود را در ورزشگاه آزادی و در زمین شماره 2 پیگیری کرد.

 

* جابر انصاری به دلیل مصدومیت در جمع بازیکنان غیرملی‌پوش در تمرین امروز حضور نداشت و فرزاد مجیدی و محمد نوازی دیگر غایبان تمرین بودند. ظاهراً مجیدی به خارج از کشور رفته و سرپرست موقت تیم استقلال سال 94 را برای خودش در تمرینات آبی‌پوشان به این شکل به پایان رساند.

 

* خسرو حیدری مثل روزهای گذشته امروز به دویدن دور زمین پرداخت و زیرنظر مربی بدنساز کار استقامتی انجام داد.

 

* مطابق روزهای گذشته پرویز مظلومی بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال در حالی که با چهره‌ای جدی وارد زمین شده بود از فرشید اسماعیلی سؤال کرد که چرا لباسش با سایر بازیکنان فرق می‌کند که مدافع استقلال بعد از توضیحاتی اعلام کرد که در رختکن به پزشک تیم توضیح داده که کمی مصدوم است و به همین علت نمی‌تواند تمرین کند. مظلومی هم خطاب به وی گفت اگر نمی‌توانی تمرین کنی جدا از دیگران باش و نمی‌خواهد تمرین کنی.

 

* نکته جالب اینجا بود که بازیکنان به هنگام جمع شدن دور یکدیگر چهره‌ای درهم داشتند و با اخم در کنار سرمربی استقلال قرار گرفتند اما بعد از صحبت‌های مظلومی خنده بر لبان آنها نشست و سرمربی استقلال هم با مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو با شوخی صحبت می‌کرد.

 

* فرشید اسماعیلی وقتی امروز نتوانست با آبی‌پوشان مجوز تمرین بگیرد به همراه ماساژور استقلال راهی رختکن شد.

 

* تمرین امروز با وجود اینکه مظلومی خودش لباس ورزشی به تن داشت تماماً زیرنظر مجید صالح برگزار شد. مربی استقلال به هنگام فوتبال درون تیمی که در نیمی از زمین برگزار می‌شد به بازیکنان توصیه‌هایی را می‌کرد و حتی برخی از مواقع با سوت‌های خود بازی را نگه می‌داشت. بعد از گذشت دقایقی از بازی درون تیمی صالح از عملکرد بازیکنان رضایت نداشت و به همین علت تمامی بازیکنان را جریمه کرد و از آنها خواست که به شنا بروند و بازیکنان دو تیم نارنجی و سبز این کار را انجام دادند.

 

* در ادامه فوتبال درون تیمی اعتراض بازیکنان به داور مسابقه زیاد شد که در این لحظه مجید صالح با فریاد بلند بر سر بازیکنان خطاب به آنها گفت «آقای عمران‌زاده به داوری اعتراض نکن خودتان هزار ایراد دارید ولی هیچ کدام از ایرادهای خود را نمی‌بینید ولی کافی داور اشتباه کند آن وقت مرتب اعتراض می‌کنید».  صالح در ادامه به امین حاج محمدی هم اعتراض کرد و گفت هیچ بازیکنی حق اعتراض به داور را ندارد که اگر این گونه باشد از تمرین بیرون می‌رود.

 

* نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشت و تنها حدود 30 نفر از طرفداران تیم استقلال در زمین شماره دو مشغول تماشای برنامه‌های تاکتیکی این تیم بودند.

 

* تمرینات تیم استقلال تا روز 27 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و آبی‌پوشان با لغو اردوی سوئد از روز 4 فروردین برای بازی با استقلال خوزستان تمرین خواهند کرد.

 

فارس

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top