|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 646208
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۰۶:۴۷
در پی رزمایش اقتدار ولایت؛
الشرق الاوسط: رزمایش موشکی، استوار بودن انقلاب ایران را ثابت کرد
«براستي چه کسي مسئوليت اين رزمايش و این توان موشکي را بر عهده خواهد گرفت؟ قطعا سپاه و نه حسن روحاني مسئوليت آن را بر عهده مي گيرد؛ چرا که...»
بالستیک الشرق الاوسط: رزمایش موشکی، استوار بودن انقلاب ایران را ثابت کرد
به این مطلب امتیاز دهید
88.9% 11.1% بازدید

به گزارش سرويس سياسي جام نيوز، روزنامه فرامنطقه اي "الشرق الاوسط" در سرمقاله امروز خود تحت عنوان «موشک هاي ايراني و اذعان هاي آمريکايي» نوشت: «آمريکا در حال حاضر با اين اوضاع پريشان منطقه توانايي سيطره بر اين اوضاع را ندارد همانطور که توانايي فرار از این اوضاع را هم در خود نمي بيند.»
 


الشرق الاوسط ادامه داد: «شاهد عيان اين مسئله توافق هسته اي است که آمریکا با ايران امضا کرد. ايراني که تا چند روز پيش آزمايش موشکي تحت عنوان «اقتدار ولايت» را برگزار کرد که خود اين نام پيام هايي دارد که از ديد همه پنهان نيست.»


 
اين روزنامه در ادامه سرمقاله خود آورد: «رزمايش اخير که نمونه هايي از موشک هاي بالستيک با برد 2هزار کيلومتر را به نمايش گذاشت، نشان از ايدئولوژي انقلاب ايران است که همواره به شکل استوار راه خود را ادامه مي دهد.»  

 الشرق الاوسط افزود: «براستي چه کسي مسئوليت اين رزمايش و این توان موشکي را بر عهده خواهد گرفت؟ قطعا سپاه و نه حسن روحاني مسئوليت آن را بر عهده مي گيرد؛ سپاهي که از ديگر  قواي مسلح توانمندتر است و مستقيم از رهبر عالي ايران دستور مي گيرد.»

 


اين روزنامه در ادامه نوشت: «پيام اين رزمايش چه مي تواند باشد؟ مي توان گفت که اين رزمايش پيامي به جهان به ويژه غربي ها بود و آن پيام اين است که توافق هسته اي نمي تواند مانع دستيابي ايران به سلاح پيشرفته شود همانطور که خواسته هاي نظامي ايران را نمي تواند محدود کند.»

 

 

الشرق الاوسط ادامه داد: «ايران بي شک نقش بين المللي مهمي را ايفا مي کند و در آن واحد هم به جهان مي گويد سياست خود را تغيير داده و هم ثابت مي کند که راهبرد بزرگ خود يعني صادر کرد انقلاب را ادامه مي دهد.»

 

 

512

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top