|
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢ Sunday, January 24, 2021
کد خبر: 646342
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶
پیوس؛
دود حاشیه های طارمی به چشم خودش و پرسپولیس می رود
گلزن افسانه ای سرخپوشان گفت: «پرسپولیس با سیستم 2-4-4 و استفاده از یک مهاجم سایه هم زیبا بازی می کند و هم در نتیجه گیری مدعی شده است.»
فرشاد پیوس دود حاشیه های طارمی به چشم خودش و پرسپولیس می رود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فرشاد پیوس یکی از اسطوره های پرسپولیس، از جمله پیشکسوتانی است که همیشه بازی های پرسپولیس و اتفاقات پیرامونی این تیم را پیگیری می کند.

 

مهدی طارمی مهاجم اصلی پرسپولیس در این فصل درگیر حاشیه های زیادی شده که او را تهدید می کند. حاشیه هایی که برانکو ایوانکوویچ را وادار کرد تا بازی برابر صبا وی را روی نیمکت بنشاند.

 

پیوس که خود مهاجم بوده، درباره حاشیه های اخیر طارمی اظهار داشت: «طارمی باید سرش را پایین بیندازد و همان بازیکنی شود که تازه از بوشهر آمده بود. این که او جواب این و آن را بدهد و ادعای بزرگی تیم را داشته باشد و دگیر مسائل متفرقه شود، جز ضرر حاصلی نخواهد داشت. دود این ماجراها نیز به چشم طارمی و پرسپولیس می رود. البته او حجب و حیا دارد و پسر خوبی است اما باید مشاوران درستی داشته باشد و همیشه بداند همه رفتارهایش زیر ذره بین است.»

 

این کارشناس درباره شرایط فنی طارمی هم گفت: «طارمی تکنیک بالایی دارد و خلاقانه بازی می کند اما باید تمرکز خود را در محوطه جریمه بالا ببرد تا از موقعیت هایی که به دست می آورد نهایت استفاده را ببرد. از سوی دیگر او در خط حمله پرسپولیس تنها بود و با توجه به جنس بازی اش باید یک بازیکن مکمل در کنار او قرار بگیرد.»

 

پیوس در پایان عنوان کرد: «از ابتدای فصل تاکید داشتم که پرسپولیس باید برای استفاده بهتر از طارمی و موفقیت بیشتر از سیستم 2-4-4 و یک مهاجم سایه استفاده کند که خوشبختانه این موضوع مورد توجه او قرار گرفت و پرسپولیس با این شیوه هم زیبا بازی می کند و هم در نتیجه گیری مدعی شده است.»

اسپورت تی وی

109

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top