|
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ الأحد ١٣ ربيع الثاني ١٤٤٢ Sunday, November 29, 2020
کد خبر: 670527
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۰
حکم قصاص برای مجرم؛
او در حالت مستی به من حمله کرد
شب حادثه من و یعقوب با هم نوشیدنی الکلی خوردیم.
جسد او در حالت مستی به من حمله کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، شامگاه 29 تیرماه سال گذشته، بازپرس ویژه قتل دادسرای شهرری در جریان قتل جوان 26 ساله‌ای به نام یعقوب قرار گرفت. نخستین تحقیقات نشان داد که وی در جریان نزاع، با ضربات چاقو مجروح شده و در بیمارستان جان سپرده است.

 

رامین جوانی که او را به بیمارستان رسانده بود در بازجویی گفت: شب حادثه من و یعقوب با هم نوشیدنی الکلی خوردیم و سپس برای تفریح و دور زدن در خیابان سوار خودرویم شدیم. وقتی بــــه خیابان 13 آبان رسیدیم دوستم یعقوب پیاده شد تا به خانه‌شان برود، اما دید یکی از بچه محل‌ها سر کوچه‌شان نشسته است.

 

در این هنگام مهدی ناسزاگویان به طرفمان آمد که با هم گلاویز شدیم و در جریان نزاع دیدم مهدی با ضربات چاقو، دوستم یعقوب را زخمی کرد. همان موقع یعقوب را که خون‌آلود به زمین افتاده بود به بیمارستان رساندم که چند ساعت بعد هم جان سپرد.


به دنبال این اظهارات، متهم فراری بلافاصله تحت تعقیب قرار گرفت و سرانجام در عملیات غافلگیرانه‌ای دستگیر شد. وی در بازجویی‌ها گفت: شب حادثه سر کوچه‌مان نشسته بودم که یعقوب و رامین در حالی که سوار خودرو بودند، سر رسیدند.


آن زمان من هیچ شناختی از یعقوب (مقتول) نداشتم و تنها رامین را می‌شناختم. در این میان یعقوب از خودرو پیاده شد و شروع به ناسزاگویی کرد که با هم گلاویز شدیم. در جریان نزاع، چاقویی از روی بساط یک هندوانه فروش برداشتم و در دفاع از خودم ضرباتی بر بدن یعقوب وارد آوردم که بعد از این واقعه در بیمارستان فوت کرد.

 

باور کنید من بی‌گناه بودم و آنها ناسزاگویی کردند و به طرفم حمله‌ور شدند. من هم چاره‌ای جز دفاع از خود نداشتم و هرگز تصور نمی‌کردم ضربه‌های چاقو باعث مرگ یعقوب می‌شود.


صبح دیروز متهم به قتل در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد و قضات دادگاه پس از شور او را به قصاص نفس (اعدام) محکوم کردند.

 

ساعت 24/ 2022

کلیدواژه ها:
مجروح  |  چاقو  |  کشته  |  تهران  |  پلیس  |  خانواده  |  معتاد  |  قتل  | 
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top