|
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, November 25, 2020
کد خبر: 671166
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۲۱:۱۰
دستگیری 3 سارق؛
وسوسه پولدار شدن پسر کشتی گیر را گرفتار کرد
سه پسر جوان كه باند سرقت از انباري‌هاي ساختمان‌هاي چند طبقه در شمال شهر را تشكيل داده بودند، به دام افتادند.
متهم وسوسه پولدار شدن پسر کشتی گیر را گرفتار کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جوان آنلاین، روز 25 فروردين ماه امسال مأموران گشت پليس در خيابان مرزداران به خودروي پژوي نقره‌اي رنگي كه مرد جواني راننده آن بود، مشكوك شدند.

 

مأموران خودرو را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند كه لحظاتي بعد مشاهده كردند دو مرد جوان در حالي كه مقداري وسايل خانه در دست دارند، از كوچه‌اي خارج و سوار خودرو شدند.

 

پس از اين مأموران اقدام به دستگيري سه مرد مظنون کردند كه دو نفر از آنها را همان لحظه بازداشت كردند، اما يكي از آنها فرار كرد. مأموران در تعقيب و گريز كوتاهي وي را پس از شليك چند تير هوايي زمينگير كردند.

 

متهم وقتي خود را در دام مأموران ديد با چاقو به طرف مأموران حمله كرد اما در نهايت مأموران پليس وي را دستگير كردند. مأموران در بازرسي از خودروي متهمان مقدار زيادي اموال سرقتي كشف كردند كه نشان مي‌داد سه متهم كه سارق انباري هستند همان روز به چند انباري داخل آپارتمان‌هاي مسكوني دستبرد زده‌اند.


صبح ديروز سه متهم از سوي قاضي علي وسيله ايرد موسي، بازپرس شعبه پنجم دادسراي ناحيه 34 مورد بازجويي قرار گرفتند.

يكي از متهمان به نام شهروز گفت: من ورزشكارم و چندين سال كشتي مي‌گرفتم و حتي يكبار هم در مسابقات جوانان توابع تهران مقام سوم را كسب كردم. مدتي بود در رستوران برادرم در تهران كار مي‌كردم، اما حقوق كمي مي‌گرفتم تا اينكه چند ماه قبل با پيمان و سياوش آشنا شدم.

 

آنها به من پيشنهاد دادند چنانچه با آنها به دزدي بروم، پول خوبي گيرم مي‌آيد و به زودي پولدار مي‌شوم. وقتي حرف‌هاي آنها را شنيدم، وسوسه شدم و قبول كردم. در اين مدت ما حدود 10 بار به سرقت رفتيم و به انباري‌هايي كه از قبل شناسايي كرده بوديم، دستبرد زديم.

 

من تا الان 3 ميليون گيرم آمد كه دستگير شدم و الان هم پشيمان هستم.

 

سياوش گفت: من و پيمان اعتياد به مواد مخدر شيشه داريم. چند ماه قبل دو نفري به سرقت مي‌رفتيم تا اينكه با شهروز آشنا شديم. پس از اين باند سه نفري تشكيل داديم و از انباري‌هاي ساختمان‌هاي چند طبقه سرقت مي‌كرديم.

 

ما پس از سرقت اموال را مي‌فروختيم و خرج اعتيادمان مي‌كرديم.  سه متهم براي تحقيقات تكميلي در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفتند.

 

2016

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top