|
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 22, 2020
کد خبر: 671175
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۵
اعمال قانون جدید داعش برای مردم موصل؛
اجباری شدن ظاهر داعشی برای مردان
از آنجا که گروه تروریستی داعش می داند ارتش و نیروهای مردمی عراق لحظه به لحظه برای آزاد سازی موصل نزدیک می شوند، مردم را مجبور به رعایت ظاهری همانند اعضای داعش می کنند.
داعش اجباری شدن ظاهر داعشی برای مردان
به این مطلب امتیاز دهید
27.3% 72.7% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، گروه تروریستی داعش برای ترساندن مردم تحت سلطه خود از روش های گوناگونی استفاده می کند که مهمترین آنها اعدام های مکرر با روش های نوین است.

 

اما شیوه دیگر این گروه برای ترساندن مردم و حکومت بهتر بر آنان، وضع قوانین عجیب در سطح جامعه است.

 

داعش مردانی که ریش خود را کوتاه کرده باشند به شدت مجازات می کند و در همین حال مبلغان خیابانی این گروه در اطراف شهرهای تحت سلطه فریاد می زنند: مردانی که ریش خود را کوتاه کنند، دیگر مرد نبوده و زند خواهند شد.

 

یکی از مردانی که از موصل (پایتخت خودخوانده داعش در عراق) گریخته است به اسپوتنیک گفت: انگیزه اصلی داعش از این اقدام کاملا مشخص است. وقتی همه مردان ریش خود را بلند کنند و شلوارهای کوتاه بپوشند، افراد داعش به راحتی در میان مردم مخلوط می شوند و تشخیصشان از سایرین بسیار سخت خواهد بود.

 

این مرد که به تازگی از موصل گریخته و نمی خواهد هویتش فاش شود افزود: هر کسی که از قوانین داعش سرپیچی کند، با شلاق و حداقل سه هفته زندان مجازات می شود تا بعد از اتمام دوران محکومیتش ریش های بلندی داشته باشد.

 

وی در ادامه گفت: مردان همچنین مجبورند که مانند اعضای داعش پاچه های شلوار خود را تا کنند به طوری که قوزک پایشان دیده شود.

 

این مرد جوان تاکید کرد: داعش می داند که ارتش و نیروهای مردمی عراق لحظه به لحظه برای آزادی موصل نزدیک می شوند بنابراین همه مردان موصل را مجبور به بلند کردن ریش کرده اند تا بتوانند در میان آنان مخفی شوند.

 

 

786

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top