|
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, November 24, 2020
کد خبر: 671236
نظرات: 8
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۵
در امتداد تاریکی؛
پایان تلخ ارتباط دختر جوان با پسر موردعلاقه اش
فقط می خواستم به دوستان و همکلاسی هایم ثابت کنم من هم می توانم با «شهباز» ارتباط دوستانه برقرار کنم. «شهباز» آن قدر شیک پوش و خوش تیپ بود که بسیاری از دختران دانشجو از او سخن می گفتند.
متهم پایان تلخ ارتباط دختر جوان با پسر موردعلاقه اش
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از خراسان، دختر 20 ساله که میلیون ها تومان برای برقراری رابطه با شهباز هزینه کرده بود وقتی متوجه شد که در دام جوانی حیله گر و اخاذ گرفتار شده است و آن پسر با دختران زیادی رابطه دارد راز پول های میلیونی را که از پدرش گرفته بود فاش کرد.

 

او به کارشناس اجتماعی پلیس فتای خراسان رضوی گفت: قبل از آن که وارد دانشگاه شوم دختری محجبه بودم و به روابط اجتماعی خارج از عرف اعتقادی نداشتم، اما وقتی با چند دختر دانشجوی دیگر دوست شدم همواره مورد تمسخر آن ها قرار می گرفتم.

 

آن ها ساعت های زیادی را صرف آرایش و پوشش خود می کردند و گاهی نیز چنان از روابط و دوستی های خیابانی خودشان سخن می گفتند که من احساس حقارت می کردم.

 

احساس می کردم نسبت به آن ها کمبودی دارم به همین دلیل تصمیم گرفتم من هم وارد گروه آن ها شوم و رفتارهایشان را تقلید کنم در همین روزها دوستانم از جوان خوش تیپی به نام شهباز سخن می گفتند که فقط به دختران زیبا و پولدار روی خوش نشان می داد.

 

این گونه بود که با دوستانم شرط بستم توجه شهباز را به خودم جلب کنم تا این که روزی بعد از کلاس دانشگاه سوار خودروی مدل پایین شهباز شدم و طوری وانمود کردم که پدرم چندین کارخانه دارد و مدام در سفرهای تجارتی خارج از کشور به سر می برد.

 

شهباز هم می گفت پدر من هم از ثروتمندان شهر است، ولی من هیچ وقت دوست ندارم پولی از پدرم بگیرم چرا که معتقدم مرد باید کار کند و به خودش متکی باشد بدین ترتیب روابط تلفنی من و شهباز آغاز شد تا این که چند روز بعد برایم پیامکی فرستاد و عنوان کرد برای مدتی نمی توانم با تو تماس بگیرم دلیل آن را نیز نمی توانم بگویم.

 

از سوی دیگر من به دوستانم قول داده بودم و نمی توانستم با او در تماس نباشم مدتی بعد شهباز را در محوطه دانشگاه دیدم او گفت: خودرویی را به صورت اقساطی خریده ام و باید ماهی یک میلیون تومان قسط آن را بپردازم و به همین خاطر مجبورم بیشتر مسافرکشی کنم بنابراین برای ارتباط با تو وقت ندارم از آن روز به بعد ماهی یک میلیون تومان به حساب شهباز واریز می کردم تا به دوستی با من ادامه بدهد.

 

این درحالی بود که پدرم مغازه دار و مادرم نیز فرهنگی بود. چند ماه بعد که مادرم به هزینه های زیاد من مشکوک شده بود به خیال این که فردی از من اخاذی می کند ماجرا را به پلیس فتا گزارش کرده بود.

 

وقتی شهباز با شکایت مادرم دستگیر شد تازه فهمیدم که او در یک خانه کوچک اجاره ای زندگی می کند و همه مخارجش را دختران تامین می کنند او به طور جداگانه به هرکدام از دختران وعده ازدواج می داد و آن ها نیز به مناسبت های مختلف هدیه های گرانقیمت برای او می گرفتند حتی لباس هایش را هم دختران فریب خورده، می خریدند.

 

2016

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

دمش گرم - کمبود شوهره میفهمی
دخترا خ ر میشن دیگه

پاسخ

۲

۱

ساده لوح

پاسخ

۱

۱

این دخترای زودباورو باید همین بلا رو سرشون بیاری

پاسخ

۲

۱

دخترای احمقی مثل تو حقشونه

پاسخ

۰

۰

مرگ بر آمریکا

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top