|
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, December 1, 2020
کد خبر: 671349
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۴
میرور گزارش داد؛
آخرین تقاضای دختری که به دست داعش زنده سوزانده شد
دختر مسیحی که پس از سوزانده شدن بوسیله داعش در آغوش مادر جان داد، در آخرین لحظات زندگی خواهان بخشش تروریست‌ها شد.
داعش آخرین تقاضای دختری که به دست داعش زنده سوزانده شد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، یک دختر مسیحی عراقی که داعش او را زنده سوزاند، پیش از مرگ از مادرش خواست تروریست‌ها را ببخشد. این حادثه زمانی اتفاق افتاد که تروریست‌های داعش به در خانه او  در موصل عراق آمدند و از مادرش مالیات خواستند. آن‌ها به مادر این دختر 12 ساله گفتند در صورت نپرداختن مالیات، باید در همان لحظه خانه را ترک کند. 

 

بنا بر گزارش میرور، زمانی که مادر از آن‌ها خواست تا زمان بیرون آمدن دخترش از حمام به او فرصت دهند تا مالیات را بپردازد، تروریست‌ها به سمت حمام هجوم بردند و آن جا را به آتش کشیدند. 

 

زمانی که آتش به همه جای خانه کشیده شد، این مادر و دختر توانستند فرار کنند؛ اما دختر نوجوان به دلیل شدت جراحات در بیمارستان و در آغوش مادر جان باخت. آخرین درخواست او پیش از مرگ، بخشش تروریست‌های داعش به دلیل انجام این اقدام بود. 

 

معاون گروه حامی حقوق بشر «جاده موفقیت» 28 آوریل (9 اردیبهشت) در کنفرانسی در نیویورک درباره این حادثه شهادت داد و گفت داعش برای بسیاری از مادران مسیحی در مناطق تحت کنترل، اعضای مثله‌شده بدن دخترانشان را در کیسه‌های سیاه ارسال می‌کند.

 

او در ادامه گفت: این افراد نیز مثل ما پدران و مادرانی هستند که در جای بدی از این جهان گرفتار شده‌اند. من به آن‌ها قول داده‌ام صدایشان را به گوش همه جهان برسانم. این فریادی برای درخواست کمک است.

 

حدود 2 هزار سال است که در عراق کلیسا وجود دارد. جمعیت مسیحی این کشور از 2 میلیون نفر در سال 2003 به حدود 200 هزار نفر کاهش یافته است. از سال 2014 و به دنبال تصرف بخش‌هایی از عراق بوسیله گروه تروریستی داعش، هزاران نفر ناچار به ترک خانه‌های خود شدند./باشگاه خبرنگاران

 

213

 

کلیدواژه ها:
داعش  |  موصل  |  مسیحی  |  تروریست  |  کلیسا  |  حقوق بشر  |  عراق  | 
مشاهده نظرات

مرگ بر داعش

پاسخ

۴

۱

عجب

پاسخ

۳

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top