|
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 23, 2020
کد خبر: 671515
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۰
در بابل رخ داد؛
تحصن به خاطر «کرم» در غذای سلف سرویس دانشگاه!
پیدا شدن «کرم» در ظرف غذای رستوران، دانشجویان دانشگاه مطرح شمال کشور را به تحصن واداشت.
صص تحصن به خاطر «کرم» در غذای سلف سرویس دانشگاه!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم،  ظهر چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه پس از پیدا شدن یک «کرم» در غذای سلف سرویس دانشگاه نوشیروانی بابل، تحصن دانشجویان نوشیروانی آغاز شد و تا امروز(پنجشنبه) همچنان این تحصن ادامه دارد.

 

حسن‌زاده معاون دانشجویی دانشگاه نوشیروانی بابل در خصوص ماجرای این تحصن به خبرنگار ایسنا گفت: ظهر 4‌شنبه 29 تیرماه به گفته دانشجویان کرمی در غذای سلف سرویس دانشگاه پیدا شد و دانشجویان به محض مشاهده این امر به معاون دانشجویی و رییس دانشگاه مراجعه کردند.

 

وی افزود: ما با بررسی غذاها پیشنهاد دادیم که فعلا غذا سرو نشود و از منوی دوم دانشگاه استفاده شود و درصورت لزوم نیز از بیرون غذایی برای دانشجویان تهیه شود. معاون دانشجویی دانشگاه نوشیروانی بابل تصریح کرد: دانشجویان این امر را نپذیرفتند و ما جلسه‌ای برای پرسش و پاسخ دانشجویان در ساعت 15 همان روز با حضور ریاست دانشگاه ترتیب دادیم که در این جلسه دانشجویان مشکلات خود را بیان کردند، عده‌ای بحث کیفیت غذا را زیر سوال بردند و عده‌ای نیز کمیت غذاها را مناسب ندانستند.

 

وی ادامه داد: پس از این جلسه عده‌ای از دانشجویان سخنان ما را قبول کرده اما عده‌ای نیز قانع نشدند و در نتیجه 70-80 نفر از آنان در ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه به تحصن ادامه دادند و شب نیز همانجا ماندند.

 

حسن‌زاده با اشاره به اینکه تمامی مشکلات مربوط به مشکلات صنفی است، افزود: دکتر صدیقی عضو هیت رئیسه دانشگاه نیز با دانشجویان صحبت‌هایی داشته و مشکلات آنها را شنیدند اما هنوز تحصن ادامه دارد.

 

وی در خصوص این امر که برای پایان تحصن چه اقداماتی صورت می‌گیرد، بیان کرد: ما به دانشجویان اعلام کردیم که درخواست‌های قانون آنها را می‌پذیریم و آمادگی انجام آنها را داریم و آنها نباید خود را در برابر ما ببینند چون از نظر ما دانشگاه و دانشجویان درکنار هم و دریک راستا عمل می‌کنیم و تمام تلاش ما برای بهبود رفاه دنشجویان است.

 

حسن زاده اعلام کرد: ما باید برای مشکل پیش رو یک راه حل مناسب پیدا می‌کنیم، که یا کوتاه مدت مانند عدم صرف غذا و استفاده از غذای بیرون باشد، یا میان مدت مانند ادامه کار پیمانکار با نظارت بیشتر و استفاده از کارشناسان باتجربه غذایی و یا بلندمدت مانند عقد قرارداد با پیمانکار جدید و ارایه پیشنهادات دانشجویان در قرارداد جدید برای بالا بردن کیفیت غذا می‌تواند باشد. وی در پایان افزود: در حال رایزنی با دانشجویان هستیم تا مشکل پیش آمده به بهترین صورت رفع شود.

 

2022

کلیدواژه ها:
امداد  |  بابل  |  نجات  |  متهم  |  حوادث  |  مجرم  |  دادگاه  |  پلیس  |  خانواده  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top