|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 671545
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۲۰:۱۷
توسط ماموران اجرای احکام؛
بیرون کردن یک جانباز و خانواده‌اش از خانه‌!
ماموران اجرای احکام چند شب گذشته، حدود 20 نفر با سرو صدا به خانه‌اش ریخته و همه آنها را با دستبند از خانه بیرون می کنند و حتی اجازه نمی دهند لباس و حتی کتاب های درسی بچه ها را بردارند!
جانباز بی خانمان بیرون کردن یک جانباز و خانواده‌اش از خانه‌!
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

به گزارش سرویس مقاومت جام نیوز، نامش سید مجتبی حسینی ساداتی نژاد است. بازنشسته نظامی سپاه است. البته  به ما گفت نمی خواهم بنویسید "سردار" هستم... !

 

همرزم شهید همت، شهید خرازی، شهید متوسلیان که در دوران جنگ معاون گردان و مسئول مخابرات تیپ بوده حالا با جانبازی 40 درصد و سه فرزندش در چادری گوشه خیابان ثارالله تهران زندگی می کند. چادری که شب ها در آن 3 محصل درس می خوانند. دخترش که دانشجوی دکتراست، پسرش مهندس برق و فرزند سوم که مهندسی شیمی می خواند.
 

داستان زندگی این سردار  جانباز، بر اساس اظهاراتش اینگونه است که در سال 1365 "شهید لاجوردی" دادستان وقت تهران طی حکم و نامه ای به وی، به دلیل همکاری با نیروهای امنیتی و دادسرا اجازه می دهد تا یک سال در خانه  مصادره ای آن هم واقع در خیابان ثارالله پلاک 1/1 با خانواده‌اش زندگی کند.


زندگی جانباز حسینی بیش از یک سال می شود و پیگیری هایش برای تحویل خانه بی نتیجه می ماند.


سال 1372 وضعیت خانه بحرانی می شود و مجبور است برای تعمیرات تمام دارایی اش یعنی 10 میلیون تومان هزینه کند. و در سال 82 هم دوباره 10 میلیون تومان دیگر هزینه می کند. اما در این سالها بارها و بارها به ریاست جمهوری و نهادهای مرتبط مراجعه کرده تا خانه را تحویل دهد و می گوید باید بدانم این خانه صاحبش کیست تا نمازهایم موردی نداشته باشد.


نامه نگاری ها جواب می دهد و در سال 1369 مشخص می شود ملک برای وزارت دارایی است .اما وزارت دارایی تا آن لحظه روحش هم از این قضیه خبر نداشته است! در این مدت، گروهی به جانباز پیشنهاد می کنند 300 میلیون تومان بگیر و بدون امضا و سند و دست نوشته خانه را خالی کن! اما وی در جواب می گوید: این کار "درست" نیست و خانه "امانت" است.


در سال 1388 مجید شیخیان رئیس دفتر ویژه معاون رئیس جمهور وقت و رئیس بنیاد شهید (حسین دهقان) طی نامه ای گواهی می دهند که این خانه در اختیار جانباز حسینی بوده و متعلق به وزارت دارایی است و طی مذاکره با مهران ابوحمزه نماینده وزارت دارایی قرار شد خانه تحویل داده شود و بابت حق نگهداری از خانه 1000 متری و هزینه های انجام شده وزارتخانه جانباز را راضی کند. اما وقتی جانباز حسینی به وزارتخانه دارایی می رود می گویند فقط 3 میلیون تومان می توانیم پرداخت کنیم! (ارزش خانه حدود 50 میلیارد تومان است)


خلاصه اینکه کار به دادگاه می کشد و دادگاه، جانباز را "محکوم" به تخلیه خانه و حتی پرداخت 30 سال کرایه خانه می کند!  (شماره پرونده در دادگاه 9109980000300043مورخ 28 فروردین ماه 1395) .


ماموران اجرای احکام نیروی انتظامی چند شب گذشته به گفته جانباز حسینی، حدود 20 نفر با سرو صدا به خانه‌اش ریخته و همه آنها را با دستبند از خانه بیرون می کنند و حتی اجازه نمی دهند لباس و حتی کتاب های درسی بچه ها را بردارند!


حالا، این جانباز و خانواده اش هم اکنون 3 شب است که در چادر جلوی خانه زندگی می کنند تا دزدان به خانه حمله نکنند. جانباز حسینی می گوید: نزدیک امتحان بچه هاست و کتابهای درسی داخل خانه مانده است و درب را قفل کرده اند.


وی همچنین می‌گوید: من حتی یکبار در مجلس ختم شهید تهرانی مقدم  با یکی از مسئولین وقت صحبت کردم و نامه دادم تا تکلیفم را روشن کند که برادر آن مسئول در جوابم گفت: دولت می خواست تمام جانبازان را توی دریا بریزد برو خداراشکر کن خانه داری؟!


اینها تمام اظهارات جانبازی است که خیابان ثارالله تهران در چادر زندگی می کند.


حالا این جانباز و این مسئولان دلسوز و انتظار برای پاسخگویی ...

 

 

شهدای ایران

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top