|
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Monday, October 26, 2020
کد خبر: 671914
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۱ - ۱۱:۲۷
تیراندازی در نزدیکی دفتر کار اوباما/ خیابان‌های اطراف کاخ‌سفید بسته شدند
این تیراندازی در مسیر غربی منتهی به کاخ سفید روی داده و در زمان این حادثه به خبرنگاران حاضر در اتاق کنفرانس کاخ سفید گفته شده که پناه بگیرند.
کاخ سفید تیراندازی در نزدیکی دفتر کار اوباما/ خیابان‌های اطراف کاخ‌سفید بسته شدند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، ماموران سرویس مخفی آمریکا با تیراندازی به یک مرد مسلح در نزدیکی کاخ سفید، او را مجروح و سپس دستگیر کردند.

 

وقوع تیراندازی در نزدیکی محل اقامت و دفتر کار رئیس جمهوری آمریکا، منجر به بسته شدن خیابان‌های اطراف آن و استقرار وضعیت امنیتی در محدوده کاخ سفید برای دقایقی در بعداز ظهر روز جمعه (۲۰ مه - ۳۱ اردیبهشت) شد.

 

به نوشته بی بی سی، بنا بر گزارش پلیس سرویس مخفی آمریکا که مسئول حفاظت از جان رئیس‌جمهوری است، باراک اوباما به هنگام تیراندازی در کاخ سفید نبوده است.

 

او در هنگام تیراندازی در ایالت مریلند، شمال واشنگتن دی.سی. مشغول بازی گلف بوده اما معاون او، جو بایدن، در هنگام تیراندازی در کاخ سفید حضور داشته است.

 

به گقته مقام‌ها فرد مجروح به بیمارستان منتقل شده است. جراحات او جدی گزارش شده است.

 

به نوشته رادیوفردا، تیراندازی از سوی فرد مظنون صورت گرفته اما بلافاصله مشخص شد، مظنون مرتکب تیراندازی نشده است.

 

گزارش دیگری به نقل از یک مقام رسمی کاخ سفید حاکی است که هیچ یک از کارکنان یا همکاران کاخ سفید در این حادثه آسیب ندیده است.

 

این تیراندازی در مسیر غربی منتهی به کاخ سفید روی داده و در زمان این حادثه به خبرنگاران حاضر در اتاق کنفرانس کاخ سفید گفته شده که پناه بگیرند.

 

حادثه تیراندازی در محوطه بیرونی کاخ سفید، کمتر از دو ماه پس از آن صورت گرفته که در حادثه دیگری در محوطه بازدیدکنندگان کنگره، یک فرد مسلح به ضرب گلوله یک افسر پلیس مجروح شد.

 

در زمان آن حادثه کنگره آمریکا به دلیل عید پاک، در تعطیلات به سر می‌برد اما به گزارش خبرگزاری فرانسه منطقه مملو از گردشگران بود.

 

 

444

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top