|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 672146
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۱ - ۱۷:۵۴
بیست و نهمین نمایشگاه؛
غرفه‌های برگزیده نمایشگاه کتاب چقدر هدیه گرفتند؟
در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به غرفه‌های برگزیده و تقدیری جوایزی نقدی اهدا شد.
هدیه غرفه‌های برگزیده نمایشگاه کتاب چقدر هدیه گرفتند؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با معرفی غرفه‌های برتر کار خود را به پایان برد اما این غرفه‌ها چه هدیه ای دریافت کردند.

 

بر اساس این گزارش ظاهرا قرار بود غرفه‌های برتر 3 سکه و غرفه‌های تقدیر شده 1 سکه بهار آزادی دریافت کنند که البته معادل آن در قالب کارت هدیه بانک شهر اهدا شده است.

 

غرفه‌های برتر نمایشگاه کتاب 6 کارت هدیه 500 هزار تومانی دریافت کرده اند که تقریبا معادل همان سه سکه بهار آزادی محاسبه شده و به همراه تندیس به مسئولین غرفه‌ها ارائه شده است.

 

در نمایشگاه امسال در بخش ناشران فعال در حوزه‌ی کودک از تهران نشر «شهر قلم» و در ناشر فعال کودک از شهرستان نشر «کتابک» به عنوان غرفه ‌های برتر این بخش معرفی شدند.

 

همچنین در بخش دانشگاهی نشر «کتاب ارجمند» به عنوان برگزیده معرفی شد.

 

در بخش ناشران آموزشی نیز انتشارات «تخته سیاه» برگزیده شد. همچنین در بخش نشر الکترونیک «غرفه پیام حنان» به عنوان برگزیده معرفی شد.

 

در بخش عمومی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، «انتشارات هیرمند» برگزیده شد.  همچنین در بخش عمومی از میان ناشران شهرستان نیز نشر «فرهنگ مانا» و نشر «کتاب طاها»  مشترکا برگزیده شدند. 

 

بر اساس این گزارش در بخش ناشران خارجی غرفه‌ی نشر «آوند دانش»  و در بخش کتاب‌های عربی «شرکت انتشارات ویژه نشر» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

 

در بخش سالن کشورها و بازار جهانی غرفه کشور بوسنی برگزیده شد.  همچنین از کایکیین رئیس نمایشگاه مسکو و غرفه روسیه به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بیست و نهم تقدیر شدند. همچنین از غرفه سازمان ورزش شهرداری تهران و غرفه ساماندهی و مشاغل شهرداری تهران تقدیر به عمل آمد.

 

انتشارات دلیل ما به خاطر راه‌اندازی غرفه امام حسین  و غرفه پیام مشرق به علت توجه به ارزش‌‌های معنوی و ححاب تقدیر شدند./ فارس

1059

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top