|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 672238
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۱ - ۲۱:۳۴
910 کیلوگرم تریاک کشف؛
آتش زدن خودروی مواد مخدر برای فرار
سوداگران مرگ زمانی که خود را در دام پلیس دیدند، یکی از خودروهایشان را که حامل مواد مخدر بود آتش زده و با رها کردن خودروی دوم از محل متواری شدند.
آتش سوزی1 آتش زدن خودروی مواد مخدر برای فرار
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، شامگاه گذشته با کسب اطلاع از اینکه یک باند بزرگ پاچاقچیان مسلح با استفاده از خودروهای کوهستانی از مسیر رودخانه‌ها و مناطق صعب العبور در شهرستان ایرانشهر، ماموران پلیس ایرانشهر، محل‌ تردد آنها را زیر نظر گرفتند.

 

در ادامه تحقیقات ماموران موفق به شناسایی دو خودروی تویوتا متعلق به این باند شدند. با مشاهده خودروها، ماموران آنها را تحت نظر گرفته و زمانی که قاچاقچیان از این تعقیب و گریز مطلع شدند، اقدام به فرار کردند. تعقیب و گریز ادامه داشت و در نهایت سوداگران مرگ دست به اسلحه شده و درگیری مسلحانه آغاز شد.

 

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در رابطه با این خبر گفت: پس از حدود یک ساعت درگیری مسلحانه، سوداگران مرگ که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند، یکی از خودروهای حامل مواد را به آتش می‌کشند و با به جا گذاشتن خودرو دیگر با استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شدند. ماموران در بازرسی از این خودرو 910 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

 

آنا/ 2022

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top