|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 672316
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۲ - ۱۰:۵۱
امیر پیمبری در جمع خبرنگاران؛
مدافعان حرم در جهت امنیت و اقتدار امت اسلام تلاش می کنند
سخنگوی رزمایش نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمنان در تقابل با دنیای اسلام راه به جایی نخواهند برد، گفت: مدافعان حرم در جهت امنیت و اقتدار امت اسلامی تلاش می کنند.
امیر پیمبری مدافعان حرم در جهت امنیت و اقتدار امت اسلام تلاش می کنند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، امیر سید کمال پیمبری سخنگوی رزمایش بیت المقدس 28 صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران و در خصوص اهداف این رزمایش گفت: توانمندی دفاعی در این رزمایش مورد ارزیابی قرار می گیرد و امیدواریم بتوانیم حداکثر بهره را از این رزمایش ببریم و این تخصص را به نسل آینده منتقل کنیم.

 

وی در ادامه نخستین هدف رزمایش بیت المقدس 28 را ارائه توانمندی نیروی زمینی ارتش در دفاع از  کشور و ملت عنوان کرد و افزود: هدف دوم ما این است که بتوانیم تجاربی که از 8 سال دفاع مقدس کسب کرده ایم به افسران جوان که در دوره عالی هستند و از مدیران میانی در آینده خواهد بود، منتقل کنیم.

 

سخنگوی رزمایش بیت المقدس 28 تصریح کرد: هدف سوم این رزمایش این است که طرح های عملیاتی خود را مورد ارزیابی قرار دهیم.

 

پیمبری در پاسخ به سئوالی در خصوص حوادث سوریه و حضور مستشاری ایران در آنجا اظهار داشت: مدافعان حرم در جهت امنیت و اقتدار امت اسلامی تلاش می کنند؛ دشمنان وحدت امت اسلامی بدانند راه به جایی نخواهند برد.

 

وی با تاکید بر اینکه در آینده ای نزدیک  دشمنان پیروزی ما را لمس خواهند کرد، خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام پرچم اسلام ناب را برافراشته خواهند کرد./فارس

 

213

 

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top