|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 672505
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۳ - ۰۰:۳۹
ورزش> لیگ برتر؛
10 لحظه سیاه "پرسپولیس"
پرسپوليس 50 گل زد و بيشترين امتياز را در ليگ پانزدهم به دست آورد، اما نتوانست قهرمان شود، چون تفاضل گلش كمتر از استقلال صنعتي خوزستان بود.
پرسپولیس1 10 لحظه سیاه "پرسپولیس"
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، پرسپوليس 50گل زد و بيشترين امتياز را در ليگ پانزدهم به دست آورد، اما نتوانست قهرمان شود، چون تفاضل گلش كمتر از استقلال صنعتي خوزستان بود. اين يعني تيمي كه خيلي‌ها فوتبالش را تحسين كردند، كلي گل مفت خورده كه آخرش به قيمت يك جام براي قرمزها تمام شده است. اگرچه روي تعداد زيادي از گل‌هاي رقبا مي‌توان رد پاي بازيكنان پرسپوليس و يا حتي اشتباهات داوري را پيدا كرد، اما در برخي موارد سهل‌انگاري‌هاي سرخپوشان بسيار شديد بوده و حسابي كار دست اين تيم داده است. در اين مطلب، 10تا از بدترين گل‌هايي را كه پرسپوليس در ليگ پانزدهم خورد، با هم مرور مي‌كنيم؛ گل‌هايي كه شايد اگر دو يا سه تاي آنها به ثمر نمي‌رسيد، امروز پرسپوليس تيم قهرمان ليگ پانزدهم بود.

 

حسن بيت سعيد (استقلال خوزستان): در حالي كه پرسپوليس در بحث تفاضل گل جام را به استقلال صنعتي خوزستان باخته، يكي از بدترين گل‌هاي دريافتي سرخپوشان درست در بازي برابر همين تيم رقم خورده است. در هفته دوم و در شرايطي كه بازي دو تيم در گرماي كشنده اهواز پاياپاي پيش مي‌رفت، روي يك پاس به عقب ساده توپ از زير پاي ايمان صادقي در رفت و حسن بيت سعيد دروازه پرسپوليس را باز كرد. به همين راحتي!

 

هادي عقيلي (سپاهان): بازي پرسپوليس و سپاهان با تساوي دو بر دو در جريان بود كه مهرداد كفشگري در زمين خودي يك توپ ساده را لو داد، بعد خودش روي حاج‌صفي پنالتي كرد تا هادي عقيلي پشت توپ بايستد و گل دوم را بزند.

 

خلعتبري(سپاهان): دقايقي بعد از اشتباه فاحش كفشگري روي گل سوم، كمال كاميابي‌نيا يك پاس به عقب اشتباه داد تا خلعتبري گل چهارم را هم بزند و تمام! اين بدترين اشتباه دفاعي كمال در اين فصل بود.

 

محسن بنگر (پديده): در دقيقه73 اولين بازي از دور برگشت و در شرايطي كه پرسپوليس و پديده با مساوي يك بر يك به كار خودشان ادامه مي‌دادند، محسن بنگر روي ارسال ساده يك ضربه كاشته از جناح راست دچار اشتباه شد و دروازه تيم خودي را باز كرد. جبران اين گل تا دقيقه95 طول كشيد.

 

پريرا (سپاهان): در بازي برگشت پرسپوليس و سپاهان هم درست مثل مسابقه رفت، اشتباهات فردي سرخپوشان بدجوري به ضرر اين تيم تمام شد. در دقيقه65 اين بازي بابك حاتمي با تكلي ناشيانه توپ را در مقابل دروازه جلوي پاي پريرا انداخت. بازيكن برزيلي هم قدر پاس گل مدافع پرسپوليس را دانست و دروازه را باز كرد.

 

مهدي دغاغله (سايپا): پرسپوليس با يك گل در حال پيروزي بر سايپا بود كه تيم حريف در دقيقه91 روي پرتاب يك اوت دستي بلند به گل رسيد. شاهكار لوبانف در اين صحنه باعث شد بازيكن سابق سرخپوشان گلزني كند. دغاغله يكي از بدترين بازيكنان ليگ پانزدهم بود كه با آن گل دو امتياز كليدي از پرسپوليس گرفت.

 

جابر انصاري (استقلال): اين شايد يكي از بدترين گل‌هاي تاريخ داربي تهران باشد. پرسپوليس تازه گل سوم را به استقلال زده بود كه سوشا مكاني در جمع كردن يك توپ ساده دچار مشكل شد و آن را جلوي پاي جابر انصاري انداخت. جابر هم دروازه خالي را باز كرد تا لقب «رفت و برگشت» را به دست بياورد.

 

وحيد اميري (نفت تهران): مثل همه بازيكنان ديگر فوتبال ايران، او هم در كورس با نورمحمدي موفق بود و بعد هم در شرايطي نامطلوب و در حالي كه فقط شانس زدن يك ضربه آرام را به توپ داشت، اين ضربه را زد. از نظر قواعد فيزيكي، چنين توپي تحت هيچ شرايطي نمي‌تواند گل شود، مگر اينكه گلر سوشا مكاني باشد و بين دو پايش را يك‌ونيم متر باز نگه دارد!

مجتبي حق‌دوست (نفت تهران): در بازي برگشت، نفت براي گرفتن مساوي بدون گل برابر پرسپوليس صف‌آرايي كرده بود، اما در نهايت به لطف مدافعان حريف دو بر صفر برنده شد! در دقيقه93 اشتباه فاحش بابك حاتمي در كنتزل توپ باعث شد حق‌دوست از وسط زمين با مكاني تك به تك شود و دروازه را باز كند. عجيب اينكه حاتمي در مدت زمان طولاني تعقيب و گريزش با اين بازيكن، حتي تشخيص نداد كه مي‌تواند روي او خطا كند و مانع از كاهش تفاضل گل تيمش بشود!

 

داريوش شجاعيان (گسترش فولاد): پرسپوليس 4بريك از گسترش پيش افتاده بود و مي‌توانست با زدن يك گل ديگر تفاضلش را با استقلال صنعتي مساوي كند، اما روي صحنه‌اي كه حتي كارگردان تلويزيوني هم فكرش را نمي‌كرد خطرناك باشد و در همان حال مشغول به تصوير كشيدن چهره كمالوند بود، توپ به طرز عجيبي وارد دروازه سرخپوشان شد. نوع به ثمر رسيدن اين گل كه در اثر يك سانتر رفع تكليفي بود، به وضوح نشان مي‌دهد پرسپوليس در تابستان به جاي يك گلر، بايد دو گلر جذب كند! زحمت دريافت اين گل را لوبانف كشيد.

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top