|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 672557
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۳ - ۰۷:۵۶
فرزند ناتنی بهنوش بختیاری در راه است
تقریبا دو سال پیش به اتفاق همسرش تصمیم گرفتند سرپرستی بچه ای را قبول نمایند و با اقدامات اولیه از طریق بهزیستی، اکنون مراحل قانونی کار رو به پایان بوده و خوشحال است که به زودی فرزند دخترش به جمع خانواده خواهد پیوست.
بهنوش بختیاری، بازیگر فرزند ناتنی بهنوش بختیاری در راه است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، بهنوش بختیاری هنرمند پرانرژی سینما و تلویزیون که با تازگی چهل سالگی را پشت سر گذاشته براین باور است ظاهر انسان با ورود به مرحله میان سالی دچار تغییر می شود و در چنین موقعیتی این زیبایی روح است که به داد آدم می رسد و به دختران جوانی که نگران ظاهرشان هستند توصیه می کند که بیشر روی قلب و فکر خود کار کنند.

 

وی امیدوار است در ادامه راه زندگی لطف خدا شامل حالش شود تا بتواند پرانرژی خدمتگزار مردم بوده و لحظات قشنکی را برای زندگیش رقم بزند.

 

بهنوش بختیاری مهربان و خندان

ناگهان بهنوش که نزد همکاران، دوستان و خانواده اش به مهربانی مشهور است زندگی را چون آیینه ای می داند که هر جور به زندگی انرژی دهد به همان گونه برگشت خواهد داد.

 

این هنرمند که در کارنامه اش بیشتر فیلم ها و سریال های طنز ثبت شده، خندیدن و لبخند زدن را بدون هزینه می داند که با آن همه چیز بدست می آید و این را تجربه نموده است.

 

نظر بهنوش بختیاری درباره زندگی

وی اعتقاد دارد زندگی گذرا است و نباید به خاطر مشکلات زیاد ناراحت شد و به آن فکر کرد چون همه چیز چاره دارد غیر از مرگ. هر صبح که بیدار می شود از اینکه زنده است خدا را شکر می کند.

 

شخصیت بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بر خلاف ظاهرش دارای روحیه ای درون نگرا و یا به قول خودش تودار است و تمایل ندارد با دیگران زیاد درباره مسائل خصوصیش که در آن ناراحتی وجود داشته باشد صحبت نماید. حتی دوست ندارد به همسر و خانواده اش انتقال دهد. مانند موردی که که چند وقت پیش برایش اتفاق افتاده بود. او یک عمل کوچک را که ده روز طول کشید انجام داد بدون آنکه خانواده اش خبردار شوند. بیشتر دوست دارد مردم و خانواده اش را در خوشی هایش شریک نماید تا در غم و غصه هایش.

 

دختردار شدن بهنوش بختیاری

او علاوه بر انجام کارهای هنری فعالیت گسترده ای در زمینه تجارت دارد. و سرش حسابی شلوغ است. خود را آماده می کند تا مسئولیت مادر بودن را نیز تجربه نماید. تقریبا دو سال پیش به اتفاق همسرش تصمیم گرفتند سرپرستی بچه ای را قبول نمایند و با اقدامات اولیه که از طریق بهزیستی انجام داده بودند، اکنون مراحل قانونی کار رو به پایان بوده و خوشحال است که به زودی فرزند دخترش به جمع خانواده خواهد پیوست./ فردا

115

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top