|
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ السبت ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 24, 2020
کد خبر: 672634
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۳ - ۱۰:۵۰
ادامه جنگ یمن، صدای کمیسر اتحادیه اروپا را هم درآورد!
کمیسر اتحادیه اروپا در امور کمک های بشردوستانه با انتقاد از ادامه جنگ در یمن از نیاز 14 میلیون یمنی به غذا خبر داد.
س ادامه جنگ یمن، صدای کمیسر اتحادیه اروپا را هم درآورد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، کمیسر اتحادیه اروپا در امور کمک های بشردوستانه با انتقاد از ادامه جنگ در یمن از نیاز 14 میلیون یمنی به غذا خبر داد.کمیسر اتحادیه اروپا در امور کمکهای بشردوستانه گفت: بحران یمن یکی از بدترین بحران های جهان است که رسانه ها به آن نمی پردازند.
 

 

کریستوس استیلیانیدس، کمیسر اتحادیه اروپا در امور کمک های بشردوستانه و مدیریت بحران گفت با ادامه بحران یمن، 14 میلیون نفر از مردم این کشور از دسترسی به غذا محروم هستند و هفت میلیون نفر از نظر امنیتی با خطر مواجه هستند.
 

 

وی افزود بحران یمن یکی از شدیدترین بحران های جهان است که متاسفانه رسانه های ارتباط جمعی جهان به آن آنگونه که باید نمی پردازند.
 

 

این کمیسر اتحادیه اروپا ادامه داد ما در یمن با مشکلات زیادی مواجه هستیم. برای حل مشکلات این کشور ما مجبور شدیم با دو طرف درگیر گفتگو کنیم. کمک های بشردوستانه زیادی هم به یمن فرستادیم اما متاسفانه به علت شرایط فاجعه باری که در یمن حاکم است هیچ سازمان بشردوستی در این کشور کسی نیست که کمک ها را توزیع کند.
 

 

وی به همین علت از رسانه های ارتباط جمعی،‏ روزنامه ها و نشریات جهان خواست، بحران یمن را به حال خود رها نکنند. / باشگاه خبرنگاران

 

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top