|
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ الاثنين ١٣ ذو الحجّة ١٤٤١ Monday, August 3, 2020
کد خبر: 679591
نظرات: 10
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۰
ناگفته هایی از یک مجری زن؛
"سالومه" از گدایی در لندن تا مجری‌گری در من‌وتو! +فیلم
وی گدایی بیشتر سالومه از دولت انگلستان را دلیل این اقدام سالومه بیان می کند.
سالومه سیدنیا شبکه من و تو "سالومه" از گدایی در لندن تا مجری‌گری در من‌وتو! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
76.5% 23.5% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، معین سعیدی مدیر جدا شده شبکه من و تو به دنبال افشاگری هایش علیه این تلویزیون لندنی در اقدامی جدید مطلبی را در مورد سالومه سیدنیا، مجری شبکه من و تو منتشر کرده است.

 

وی با انتشار ویدئوی مکالمه اش با محمد منظرپور، سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا و فاطیما ساربان، کارمند سابق من و تو حقایقی از شخصیت سالومه را به مخاطبین معرفی نمود.

 

در این گفتگو با اشاره به اینکه همسر سالومه وی را طلاق داده، دور زدن دولت بریتانیا توسط این مجری زن را برملا ساخته است.

 

خانم "ساربان" همکار سابق سالومه در این مکالمه با اشاره به فرار سالومه از نظام مالیاتی دولت انگلستان به بخشی از ترفندهای این مجری زن برای این فرار مالیاتی اشاره کرد.

 

وی گدایی بیشتر سالومه از دولت انگلستان را دلیل این اقدام سالومه بیان می کند. کارمند سابق من و تو با اشاره به بددهنی های سالومه در پشت دوربین از منفور بودن وی در بین مخاطبین خبر داد.

 

در ادامه محمد منظرپور سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا ضمن تمسخر سالومه سیدنیا وی را در برنامه سازی در من و تو ضعیف خواند و برنامه های ساخته شده توسط وی را شکست خورده دانست.

 

سروش تهرانی، برنده دور نخست آکادمی موسیقی گوگوش که با عشق و علاقه با سالومه ازدواج کرده بود، از وی جدا شد. شاید به جرأت بتوان یکی از دلیل های طلاق سروش از سالومه را روابط خارج از عرف همسرش (سالومه سیدنیا) با دیگر مجریان و عوامل مرد شبکه دانست. مسأله‌ای است که بیش از نیمی‌ از مخاطبان شبکه «من و تو» آن را تأیید و به آن اذعان می‌نمایند.

 

 

 

روابط «سالومه سیدنیا» با دیگر مردان تلویزیون «من و تو» به حدی زننده بود که واکنش و اعتراض‌های گسترده مردمی‌را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

 

 

 

 

در پایان خاطر نشان می شود بدنامی‌های «سالومه سیدنیا» و شکست‌های پی در پی وی در اجرا و برنامه‌سازی سبب شد تا وی نسبت به دیگر عوامل شبکه «من و تو»، کمتر حق برنامه‌سازی و اجرا داشته باشد.

 

وی اکنون پس از مدت ها اجازه روی ایر بردن "سالی تاک"، برنامه تکراری سال های دور را پیدا کرده است. برنامه ای که همراه با اعتراض های شدید مخاطبان بود.

 

به اذعان کارشناسان سالی تاک شروع منفور شدن سالومه نزد اذهان بینندگان من و تو به حساب می آید.

 

اما چرا پس از اعتراض های مخاطبین، منفور شدن سالومه و شکست پروژه سالی تاک دوباره سالومه اصرار بر ادامه این برنامه را دارد خود جای سوال دارد که البته شاید ایده نداشتن وی بر برنامه سازی های جدید او را مجبور به ادامه دادن این پروژه شکست خورده کرده است.

 

فیلم اظهارات جنجالی کارمند سابق من و تو و سردبیر صدای آمریکا علیه سالومه سیدنیا

دانلود فیلم

مشاهده نظرات

بهائی‌گری، سازمان‌های اطلاعاتی و تروریسم (واسامی آشنای امروزی!)

آیتی از نظر قساوت و شجاعت بهائیان را مشابه با یزیدیان کردستان می‌داند و خلق و خوی ایشان را چنین توصیف می‌کند: دارای اخلاقی خشن بوده، سخت دل و کینه‌جو ولی متظاهر به مهر و محبت و نیز در شجاعت ایشان گفتگو رفته، اغلب برآنند که از این سجیه پسندیده محروم‌اند به قسمی که تا مقاومت ندیده‌اند نهایت پردلی را اظهار می‌دارند ولی به محض اینکه به مقاومتی برخوردند میدان خالی کرده عقب‌نشینی می‌کنند.
این قساوت را از اولین روزهای پیدایش بابی‌گری در میان اعضای این فرقه می‌توان دید. به‌نوشته فریدون آدمیت، بابی‌ها در جریان شورش‌های خود در دوران ناصری، با مردم و نیروهای دولتی رفتاری سبعانه داشتند و «اسیران جنگی» را «دست و پا می‌بریدند و به آتش می‌سوختند.» قساوت و سبعیت فوق‌الذکر را در ماجرای قتل شهید ثالث (حاج ملا محمد تقی برغانی، 17 ذیقعده 1263ق.)، عمو و پدر همسر قرةالعین، نیز به‌روشنی می‌توان مشاهده کرد.

فریدون آدمیت «بساط میرزا حسینعلی» (بهاء) را از روز نخست مبتنی بر «دستگاه میرغضبی و آدمکشی» می‌داند. درواقع، از نخستین روزهای فعالیت فرقه بهائی مجموعه‌ای از قتل‌ها آغاز شد که اسرار برخی از آن‌ها تاکنون روشن نشده و در برخی موارد نقش بهائیان در آن کاملاً به اثبات رسیده است. این قتل‌ها را به پنج گروه می‌توان تقسیم کرد: اوّل، قتل‌های سیاسی؛ دوّم، قتل برخی شخصیت‌های مسلمان که تداوم حیات ایشان برای بهائیت مضر بود؛ سوم، قتل بابیان مخالف دستگاه میرزا حسینعلی نوری (به‌طور عمده ازلی‌ها)؛ چهارم، قتل بهائیانی که از برخی اسرار مطلع بودند یا به دلایلی تداوم حیات ایشان مصلحت نبود؛ پنجم، قتل بنا به اغراض شخصی سران فرقه بهائی.

قتل محمد فخار نیز از قتل‌هایی است که سروصدای فراوان به پا کرد. بهائیان، به‌دستور محفل روحانی یزد، فرد فوق را، که گویا به بهائی‌گری اهانت می‌کرد، کشتند و جسد او را سوزانیدند. در این رابطه ابتدا عامل مستقیم قتل، سلطان نیک‌آئین، دستگیر شد و سپس 12 نفر از معاریف بهائیان یزد، از جمله محمدطاهر مالمیری و میرزا حسن نوش‌آبادی و حسین شیدا، به اتهام مشارکت در قتل زندانی شدند. پس از هفت ماه پرونده متهمین به تهران ارسال شد. هر چند اتهام این گروه قتل بود ولی در زندان تهران در «محل کم جمعیت و آبرومندی که مختص به اشراف و اعیان» بود محبوس شدند و با سران اکراد و الوار و خوانین بختیاری معاشر بودند و حتی مدیر زندان را تبلیغ می‌کردند. بهائیان در دادگاه به مظلوم‌نمایی فراوان دست زدند و از جمله مالمیری چنین گفت‌:

هوای یزد خشک است و کله‌های اهل یزد تمام خشک است و یک تعصبات لامذهبی جاهلانه‌ای دارند که در سایر ولایات نیست. اهل یزد عموماً قتل ما بهائیان را واجب می‌دانند و مال ما را حلال و هر گونه تهمتی و اذیتی را در حق ما ثواب می‌دانند و به عقیده باطل خود بهشت می‌خرند.

تمامی اعضای این گروه، به‌جز سلطان نیک‌آئین، پس از 14 ماه حبس در تهران، با اعمال نفوذ بهائیان مقتدر پایتخت، تبرئه شدند. ریاست این دادگاه را فردی به‌نام عاصمی و وکالت بهائیان را فردی به‌نام دادخواه به عهده داشتند. هر چند منابع بهائی می‌کوشند تا این ماجرا را «تهمت» جلوه دهند، ولی محکوم شدن سلطان نیک‌آئین، به‌رغم اعمال نفوذ فراوان بهائیان، ثابت می‌کند که مجرم بوده است. عبدالحسین آیتی با اشاره به قتل محمد فخار و موارد دیگر می‌نویسد:

خدا نیارد روزی که میدان برای بغضاء و شحناء ایشان باز شود. آن وقت است که چند نفرشان در شاهرود آدم می‌کشند (در واقعه 1324 فتنه بابی‌های شاهرود) یا مانند سلطان باروت‌کوب [نیک‌آئین] و چند تن اهل محفل روحانی در یزد محمد کوزه‌گر [فخار] را در کوره می‌سوزانند یا ذکرالله و عبدالحق نامی خود را در بین مهاجرین روسیه انداخته، در آذربایجان آتشی برافروختند که نمرود از آن شرم می‌برد.

پاسخ

۲

۱۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top