|
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ الأربعاء ١٩ رجب ١٤٤٢ Wednesday, March 3, 2021
کد خبر: 684597
نظرات: 11
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۴:۰۱
ورزش> لیگ برتر؛
گاف بزرگ "مهدی طارمی" در دفاع از خودش
مهدی طارمی که بعد از پیوستن به باشگاه ترکیه‌ای با ریزش شدید فالورهایش در اینستاگرام مواجه شده، عصر پنجشنبه بعد از بازگشت به ایران، از این صفحه استفاده کرد.
مهدی طارمی گاف بزرگ "مهدی طارمی" در دفاع از خودش
به این مطلب امتیاز دهید
32.3% 67.7% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"،  مهدی طارمی که بعد از پیوستن به باشگاه ترکیه‌ای با ریزش شدید فالورهایش در اینستاگرام مواجه شده، عصر پنجشنبه بعد از بازگشت به ایران، از این صفحه استفاده کرد و توضیحاتی در مورد انتقالش داد.

 

او در این مطلب کوشیده بود همه تقصیرات را گردن باشگاه بیندازد. در بخشی از پیام مهدی می‌خوانیم: «در جلسه هم من هیچ قولی ندادم که اون ترکاشوند به دروغ به سایت‌ها گفت من بستم تا فشار را از روی خودشان بردارند و همه چیز را سر من ساده که به عشق هوادار و پرسپولیس رفته بودم خراب کنند.»

 

یک نکته آزاردهنده در مورد این پیام، به نوع خطاب قرار دادن معاون باشگاه پرسپولس توسط طارمی مربوط می‌شود؛ جایی که او به شکل نامناسب و تحقیرآمیزی، آقای معاون را «اون ترکاشوند» خطاب کرده. مسلما هر اتفاقی پشت پرده رخ داده باشد،

 

چنین لفظی برای صدا زدن یک بزرگتر زیبنده نیست. اما جالب است بدانید طارمی در این پست کسی را دروغگو خطاب کرده که کمتر از 48ساعت قبل، صداقت او را تحسین کرده بود.

 

بخشی از مصاحبه طارمی با خبرگزاری فارس، بلافاصله بعد از عقد قرارداد با ریزاسپورت را بخوانید: «از دکتر طاهری و ترکاشوند به سبب صداقت‌شان تشکر می کنم چون ثابت کردند اهل وعده دروغ نیستند و شفاف و بر اساس توانایی مالی باشگاه حرف زدند.» ظاهرا طارمی با بازگشت به ایران و در مواجهه با فشار سنگین افکار عمومی، راهی غیر از تغییر عقیده در قبال یک فرد «صادق» پیدا نکرده است!

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

کاش ساکت می‌شد

پاسخ

۷

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top