|
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ الجمعة ١٤ رجب ١٤٤٢ Friday, February 26, 2021
کد خبر: 694663
نظرات: 32
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۰
واکنش شیلا خداداد بخاطر توهین به وی و همسرش +عکس
شیلا خداداد با انتشار متنی به انتقاد از نشریه یالثارات پرداخت. متن نوشته توسط شیلا خداداد را در ادامه خواهید خواند.
شیلا خداداد و همسرش واکنش شیلا خداداد بخاطر توهین به وی و همسرش +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
68.9% 31.1% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،  شیلا خداداد بازیگر کشورمان نسبت به توهین نشریه یالثارات واکنش نشان داد و متن زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد. اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود.

 

متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن، در عرف اجتماعی، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود.

 

 

انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

 

انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را، کمترین انتظار هنرمندان می داند.

 

بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگذاری شیطان می کند و نفرین جهانیان را به جان می خرد ، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندی باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند . تا فراموش نکنیم که ادب مرد به از دولت اوست.

 

 

مشاهده نظرات

با سلام بنظرمن اگر همه‌ی ما که دم از مسلمانی و عفاف و حجاب می‌زنیم و در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی هم با بهترین و سنگین‌ترین پوشش‌ها ظاهر می‌شویم چه اشکالی دارد در همایش و جشنواره‌های داخلی و خارجی هم به این امر توجه داشته باشیم بخدا خدا هم در داخل ایران است خارج از ایران و چشمهای هزاران ایرانی هم داخل و هم در خارج از کشور بخصوص که هنرمندان فهیم ما بیشتر از سایر اقشار جامعه در زیر ذره بین مردم چه پیر و چه جوان قرار دارند مثل معلمی میمونه که با لباس مخصوص مراسم‌های زنانه که هیچ نامحرمی و جود نداره بره سرکلاس درس یا جلسه ای در خارج از مدرسه خوب همه چشمها به سمت این نوع حجاب و پوشش است پس چه بهتر که همه ما خودمان قبل از اینکه باعث ایجاد سوء ظن و نگاه‌های نگران دیگران در مورد خودمان باشیم اول به شکل ظاهری و پوشش خودمان با توجه به محیط دقت نظر داشته باشیم پس شما هنرمند محترم به مردم خرده نگیرید بلکه انسان‌ها آن چیزی را که با چشمان خود می‌بینند قضاوت می‌کنند گاهی اوقات با کلمات محرمانه و گاهی هم امکان دارد فردی از کلماتی استفاده کند که به ذائقه دیگران خوش نیاید و خلوت هرکسی به خودش مربوط است ما نسبت به آنچه که می‌بینیم واکنش‌های مثبت و منفی از خود نشان می‌دهیم والسلام

پاسخ

۲

۴

شیلا خداد دیگه کیه الکی هر کسی بزرگ نکنین

پاسخ

۱۴

۵

فروشگاه لباس" class="fBNZN f20 fBld commentLink">فروشگاه لباس:

فروشگاه لباس" class="commentLink"> همه افراد و محبوب از برخورد کامنتهای مردم در اینستاگرامهاشون مینالن
فقط در کشور ما هست از این اتفاقها

پاسخ

۲

۶

مثل ادم برین جشنواره تا اون حرفارو بهتون نزنن

پاسخ

۵۵

۱۶

تورخدا ببین کی از اخلاق دم میزنه .
آخرالزمانه

پاسخ

۲۷

۵

توهین وکلمات ناسزادرهیچ فرهنگ وآیینی موردقبول نبوده واین قبیل اخلاقهاازجانب هرکس که باشدبه هیچ وجه پذیرفتنی نیست ،اگرچه گروهی متعصب واحساساتی دست به چنین کارهایی میزنندولی نمیتوان اصل مطلب رانادیده گرفت!
خانم خداداد! خدابه شماهمه چیزداده ایکاش کمی هم شماانصاف داشتید!
چطورشماباعجله وبالحنی تندبه این کارناپخته عکس العمل نشان دادید
ولی درمقابل اینهمه اتفاقاتی که چندسال اخیردرعرصه سینماوتئاترافتاد
سکوت کردید؟!
عریان شدن آن روسپی هنرمندنما،فیلمهای بی محتواواجراهای زشت ووقیح درآن ! ارتباطات به اصطلاح هنرپیشگان باافرادمعلوم الحال درداخل وخارج وفرارآنهابه کشورهایی که دستانشان به خون ملت ماآلوده است.
خانم!
حرفهاودرددلهای زیادی هست که دراین کامنت نمیگنجد،اززبان خودشماهنرپیشگان بارهاگفته شده که سینماورسانه‌های مرتبط به شدت فاسدشده وپول وخوشگذرانیهای شیطانی جای هنراصیل وتاثیرگذارراگرفته است،وهیچکس نمیتواندآنراکتمان کند.
خانم محترم ! مردم مادراین سالهای اخیربرای اهداف مقدسشان بهاءسنگینی داده اندوهنوز هم دارندتاوان میدهندمثل ازجان گذشتگیهای رزمندگان مادرسوریه وعراق و..
ممکنه که بگوییدبه ماچه ربطی دارد؟
بله به شماوامثال شماهاربطی نداردچون شماهاصرفا"بافیلم بازی کردن! داراییهای زیادی ازبیت المال کسب کرده ایدوآنرادرکشورهای غربی وعربی خرج خوشگذرانی میکنیدولی اینهاپول خون شهداوازجان گذشتگانی است که برای زنده نگهداشتن دین خداازهمه چیزشان گذشتند....
لطفا"انصاف داشته باشید.

پاسخ

۰

۰

تو را خدا ایا اینها الگوی جوانان ما هستند

پاسخ

۲۸

۷

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top