|
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ الأربعاء ١٩ رجب ١٤٤٢ Wednesday, March 3, 2021
کد خبر: 699885
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۶
علاقه سروقامتان به بازی با ایتالیا؛
شاید تیم ملی والیبال عمدا به روسیه ببازد! + جدول بازی ها
برنده بازی ایران و روسیه تیم سوم جدول گروه می شود و تیم بازنده به عنوان تیم چهارم این گروه به مرحله بعد صعود می کند. سومی از چهارمی بهتر است اما شاید ما دلمان بخواهد چهارم شویم.
تیم ملی والیبال ایران شاید تیم ملی والیبال عمدا به روسیه ببازد! + جدول بازی ها
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، والیبال ایران با پیروزی 3 بر صفر مقابل مصر 7 امتیازی شد تا صعودمان به مرحله بعد از همین حالا قطعی باشد.

 

بعد از ما هم آرژانتین 3 بر صفر کوبا را برد و در گروه اول شد و روس ها هم 3 بر 2 از سد لهستان گذشتند تا حالا در گروه دوم بازی های والیبال المپیک، آرژانتین و لهستان با 9 امتیاز اول و دوم باشند، روسیه با 8 امتیاز سوم و ایران با 7 امتیاز چهارم.

 

از آن جایی که آرژانتین و لهستان روز آخر با کوبا و مصر بازی دارند و راحت می برند، اولی و دومی این دو تیم قطعی است و بازی ما و روسیه برای تعیین تیم سوم گروه می شود. ما اگر روس ها را ببریم سوم می شویم اما شاید صرف در این باشد که ببازیم و چهارم شویم.

 

تعجب نکنید. والیبالیست های ما تصور می کنند بازی با ایتالیا که تا به حال چند بار به ما باخته، از بازی با فرانسه راحت تر است. آنها در حال حساب و کتاب هستند که اگر فرانسه در گروه دوم ماند و ایتالیا اول بود، به روسیه ببازند و تیم چهارم گروه شوند تا با ایتالیا بازی کنند.

 

ما اگر چهارم شویم، به مصاف تیم اول گروه مقابل می رویم و اگر سوم شویم با تیم دوم گروه مقابل بازی می کنیم. فعلا در گروه اول، ایتالیا با 12 امتیاز اول است، فرانسه، کانادا، برزیل و آمریکا با 6 امتیاز دوم تا پنجم هستند که همه این تیم ها شانس سوم شدن را دارند که در صورت برخورد با فرانسه، برزیل و یا حتی آمریکا، آنها حریفان سخت تری نسبت به ایتالیا برای ما خواهند بود.

 

به هر حال از برزیل خبر می رسد بچه ها زیاد مایل به سوم شدن نیستند. بچه های ما دوست دارند در مرحله حذفی با ایتالیا بازی کنند. بازی با برزیل میزبان و فرانسه ای که راحت ما را برده، از نظر بچه ها سخت تر از بازی با ایتالیای حرفه ای و آماده است!

 

در ادامه جدول و برنامه ادامه بازی های المپیک در دور گروهی را مشاهده می فرمایید.

 

جدول گروه ما:

 

 

جدول گروه مقابل:

 

برنامه بازی ها:

 

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top