|
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ الاثنين ١٥ ذو القعدة ١٤٤١ Monday, July 6, 2020
کد خبر: 701615
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۰۷:۰۵
بي تفاوتي شوهر و خيانت همسر؛
کار زشت پسر جوان با زن متاهل / همسرم مرا دوست نداشت
تصور مي کردم اگر مدل آرايش سروصورتم را عوض کنم شوهرم به زندگيمان دلگرم خواهد شد .
دادسرا، شکایت، دادگاه کار زشت پسر جوان با زن متاهل / همسرم مرا دوست نداشت
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، تصور مي کردم اگر مدل آرايش سروصورتم را عوض کنم شوهرم به زندگيمان دلگرم خواهد شد و براي همين هم ابروهايم را تاتو کردم. اما او مثل هميشه خونسرد و بي تفاوت، با ديدن چهره ام مسخره ام کرد و گفت: قيافه اجق وجق خودت را با اين کار خيلي خنده دار و مضحک  کرده اي.

 

شهاب هميشه مثل برج زهر مار بود و هر روز کلافه و بي حوصله، خستگي هاي کارش را به خانه مي آورد و اعصابم مرا نيز خط خطي مي کرد. او حتي حوصله نداشت براي چند دقيقه در کنارم بنشيند تا با هم حرف بزنيم. 

 

زن جوان در دايره اجتماعي کلانتري جهاد مشهد افزود: من و شوهرم پنج سال زير يک سقف زندگي سرد و بي روحي را سپري کرديم و او که غرور خيلي زيادي دارد تا به حال حتي براي يک بار هم مرا همراه خود به خيابان و پارک نبرده است و هر وقت مي خواهم حرفي بزنم با لحني تند مي گويد اين پول ها را بگير و همراه خواهر و مادرت به بازار برو و هرچه دوست داري براي خودت بخر.

 

افسوس که او هيچ وقت درک نکرد اولين و مهم ترين خواسته يک زن جوان از شوهرش نگاه عاشقانه و توجه صميمانه است و من اعتراف مي کنم که تشنه محبت و توجه شوهرم بودم.

 متاسفانه با اين وضعيت تنها دلخوشي ام به فرزندم بود و شهاب هم چنان درگير کار و گرفتاري هاي خودش بود. شايد باور نکنيد او تمام خواسته هاي عاطفي، جسمي و نيازهاي خود را با رفتاري مغرورانه طلب مي کرد و اصلا به عواطف، نيازها و خواسته هايم توجهي نداشت. 

 

در اين وضعيت احساس تنهايي و افسردگي عجيبي داشتم و با ديدن زوج هاي جواني که با هم قدم مي زدند و رفتار دوستانه اي داشتند حرصم در مي آمد.

 

زن جوان قطرات اشک را از روي گونه هايش پاک کرد و افزود: حدود ۷ماه قبل متوجه نگاه معني دار پسر جواني شدم که در يک فروشگاه کار مي کرد. نمي دانم با کدام عقل دلباخته حرف هاي چرت و پرت او شدم و ابتدا از طريق پيامک بازي با او خودم را سرگرم مي کردم.

 

 اما اين پسرجوان با چرب زباني و تعريف و تمجيد از من مرا شيفته خودش کرد. از زبان او که پسري نامحرم بود بارها و بارها جمله «دوستت دارم» را شنيدم و از خودم پرسيدم چرا شوهرم تا به حال اين جمله را به زبان نياورده است!.نمي خواهم با اين حرف ها کار خطايي که کرده ام را توجيه کنم چون من زندگي ام را از دست داده ام. ولي به عنوان فردي شکست خورده از تمام زوج هاي جوان خواهش مي‌کنم قدر زندگي خود را بدانند. براي همديگر احترام قائل شوند و به هم عشق بورزند تا هيچ وقت تنها نمانند .

صبح خراسان

110

این اخبار را از دست ندهید:

فرشاد مرا به باغ پدرش دعوت کرد/ بلایی به سرم آورد که مجبور بودم خواسته هاي فرشاد را عملي کنم

کار زشت و زننده مرد شرور با پسر نوجوان در حمام!

عمل غیر اخلاقی مرد شیطان صفت با یک کودک در گاراژ متروکه + عکس

زمانی که به خانه آمدم از دیدن وضعیت مادرم شوکه شدم

عمل غیر اخلاقی این زن عامل استعفایش از وزارت آموزش عالی شد + عکس

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top