|
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ الاثنين ١٥ ذو القعدة ١٤٤١ Monday, July 6, 2020
کد خبر: 701620
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۰۷:۲۰
فيلم سياه؛
فرشاد مرا به باغ پدرش دعوت کرد/ بلایی به سرم آورد که مجبور بودم خواسته هاي فرشاد را عملي کنم
سال ها قبل پدر و مادرم از يکديگر جدا شدند و حضانت من به مادرم داده شد. او هميشه نگرانم بود اما سوءظن بي موردش عذابم مي داد.
هتک حرمت1 فرشاد مرا به باغ پدرش دعوت کرد/ بلایی به سرم آورد که مجبور بودم خواسته هاي فرشاد را عملي کنم
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، آن روزها بيشتر از هميشه احساس تنهايي مي کردم و دنبال دوستي بودم تا براي او درددل کنم. اين وضعيت ادامه داشت تا اين که از طريق يکي از دوستانم با پسري به نام فرشاد آشنا شدم.

 

 مدتي دور از چشم همه با او رابطه دوستانه داشتم تا اين که وقتي به خودم آمدم فهميدم شيفته و دلبسته اش شده ام. آن زمان اگر يک روز صداي فرشاد را نمي شنيدم حال و روز خوشي نداشتم. يک روز در حالي که مثل هميشه با فرشاد صحبت مي کردم او من را به باغ پدرش دعوت کرد.

 

 من هم خيلي سريع دعوتش را قبول کردم و چند روز بعد سوار بر خودرواش به باغ رفتيم. وقتي وارد شديم، هيچ کس آنجا نبود. چند دقيقه در آنجا قدم زديم اما بعد من را به طرف اتاقي که در گوشه باغ بود برد. چند دقيقه بعد فرشاد به من نوشيدني تعارف کرد اما با خوردن آن از خود بي خود شدم. ديگر متوجه هيچ چيز نشدم اما چند ساعت بعد وقتي به خودم آمدم فهميدم فرشاد من را مورد آزار و اذيت قرار داده و از اين صحنه ها فيلم تهيه کرده است.

 

 اين ماجراي شوم را باور نداشتم اما وقتي او فيلم ها را نشانم داد فهميدم چه بلايي بر سرم آمده است. بعد از آن بود که فرشاد گفت بايد هر روز به او زنگ بزنم و هر وقت هم خواست همراهش به باغ بروم والا فيلم آزار و اذيتم را در اينترنت منتشر مي کند. از آن روز به بعد ديگر خواب و خوراک نداشتم نمي دانستم بايد چه کار کنم.

 

 بيشتر از همه نگران بودم که مبادا مادرم از اين ماجرا بو ببرد. اين شرايط باعث شد اشتباه بزرگ تري را مرتکب شوم. مجبور بودم خواسته هاي فرشاد را عملي کنم. او من را در اختيار دوستانش مي گذاشت و با کارهايش روزگارم را سياه کرده بود.

 

 آن روزها تلخ ترين روزهاي عمرم بود. چند مرتبه به اجبار به باغ پدري فرشاد رفتم اما بالاخره از خودم و زندگي ام سير شدم. مي خواستم خودکشي کنم اما جراتش را نداشتم. به همين دليل دلم را به دريا زدم و همه چيز را براي مادرم تعريف کردم. هرچند او از حرف هايم شوکه شده بود اما من را در آغوش گرفت و دلداري ام داد. حالا هم به دادسرا آمده ام تا از او و کارهای کثیفش شکایت کنم تا به جزای اعمالش برسد.

صبح خراسان

110

این اخبار را از دست ندهید:

فرشاد مرا به باغ پدرش دعوت کرد/ بلایی به سرم آورد که مجبور بودم خواسته هاي فرشاد را عملي کنم

کار زشت و زننده مرد شرور با پسر نوجوان در حمام!

عمل غیر اخلاقی مرد شیطان صفت با یک کودک در گاراژ متروکه + عکس

زمانی که به خانه آمدم از دیدن وضعیت مادرم شوکه شدم

عمل غیر اخلاقی این زن عامل استعفایش از وزارت آموزش عالی شد + عکس

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

جام نیوز جانم نیوز

پاسخ

۰

۰

آفرین به این مادر که باعث حفظ دخترش شد .

پاسخ

۰

۰

خودت رفتی .خودکرده را تدبیر نیست.....

پاسخ

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top