|
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Tuesday, October 20, 2020
کد خبر: 701674
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۰۷:۰۱
مرادی؛
ناداوری علیه سلیمی روح المپیک را خدشه دار کرد
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: «نمی‌خواستند به مدال برسیم و این یک ظلم بود و روح المپیک را خدشه‌دار کرد.»
علی مرادی ناداوری علیه سلیمی روح المپیک را خدشه دار کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی مرادی پس از ناداوری صورت گرفته علیه بهداد سلیمی، اظهار داشت: «این یک ظلم بود و نمی‌خواستند ایران مدال بگیرد. جالب است که سه داور کار ورزشکار ما را مورد قبول قرار می‌دهند اما هیئت ژوری حرکت بهداد سلیمی را قبول نمی‌کنند.»

 

وی افزود: «این ظلم بود. واضح و روشن است که نمی‌خواستند ایران مدال بگیرد.»

 

مرادی در ادامه تاکید کرد: «دیروز یکی از اعضایی که کاری به غیر از داوری انجام می‌داد، امروز در هیئت ژوری مستقر بود. در حرکت دوم، سه داور که پشت میز نشسته‌اند، نمره قبولی به سلیمی دادند اما ژوری می‌گوید نه، حرکت مردود است. ما فوراً اعتراض کردیم ولی هیئت ژوری می‌گوید اعتراضات وارد نیست.»

 

وی تصریح کرد: «آیان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به اعتراض ما گفت نمی‌توان کاری کرد اما این را بدانید که کار هیئت ژوری در تاریخ ثبت می‌شود.»

 

وی در این مورد که اعتراضات چقدر ادامه یافت، تصریح کرد: «مدام اعتراض کردم اما می‌گویند کاری نمی‌شود انجام داد چون ژوری تصمیم گرفته ولی تصمیم هیئت ژوری ظلمی بود که در تاریخ ثبت می‌شود.»

 

مرادی در مورد دلیل داوران برای رد مهار وزنه توسط سلیمی گفت: «آنها می‌گویند دو‌بار دستش در ناحیه آرنج خم شده است. بار اول، حرف‌شان درست بود ولی در بار دوم، سه داور اصلی حرکت سلیمی را قبول کردند اما هیئت ژوری رای آنها را مردود اعلام کرد. ورزش جهان با این شرایط دچار مشکل شده و روح ورزش را خدشه‌دار کرده‌اند.»

 

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشور گفت: «به آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری می‌گوییم اعتراض داریم، می گویند اعتراض هم بکنید، کاری نمی‌توان انجام داد. می‌گویند نمی‌توانیم رای را تغییر دهیم.»

 

وی در رابطه با حضور پلیس در سالن مسابقه، عنوان کرد: «حضور پلیس در سالن مسابقه وزنه‌برداری اصلا زیبا نیست.»

 

مرادی در نهایت گفت: «متاسفانه وضعیت امنیتی هم زیاد قابل قبول نبود. ورزش با مسائل امنیتی قاطی شود، نتیجه جالبی نمی‌دهد.»

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top