|
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, December 4, 2020
کد خبر: 701911
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۴
در موافقت با طرح الزام به توسعه دیپلماسی انقلابی کشور؛
فولادگر: برای بی اثر کردن  تحریم های آمریکا راهی جز تقویت بنیان‌های اقتصادی نداریم
یک نماینده اصولگرا مجلس تاکید کرد در شرایط فعلی آمریکا و نظام سلطه به دنبال انزوای نظام جمهوری اسلامی و محدود کردن انقلاب اسلامی است که باید با انجام اقداماتی ضمن دفاع از حقوقمان این اقدامات را بی اثر کنیم.
 فولادگر: برای بی اثر کردن  تحریم های آمریکا راهی جز تقویت بنیان‌های اقتصادی نداریم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

جام نیوز، حمیدرضا فولادگر در جلسه علنی امروز در موافقت با طرح یک فوریت الزام وزارت امور خارجه  به توسعه دیپلماسی انقلابی کشور گفت این طرح در شرایطی مطرح می‌شود که در آستانه سالروز کودتای 28 مرداد یادآور زمان نفوذ دشمنی آمریکا با مردم و ملت هستیم.

وی افزود: آمریکا و نظام سلطه به دنبال انزوای جمهوری اسلامی و محدود کردن انقلاب اسلامی هستند که باید با استفاده از ابزارهای قانونی ضمن دفاع از حقوقمان این اقدامات را بی اثر کنیم.

 وی افزود: تحریم های جدید کنگره و سنا و برنامه های کاندیدهای ریاست جمهوری آمریکا نشان دهنده تحرکات هر روزه نظام سلطه و متحدان منطقه‌ایش علیه جمهوری اسلامی نشان می‌دهد دشمنی های آمریکا پایان ندارد وآنها با بدعهدی نقض برجام کار خود را انجام می‌دهند.

نماینده اصفهان در ادامه با بیان اینکه نباید کارهای اقتصادی را تنها در حوزه وزارت اقتصاد و شرکت های اقتصادی محدود کرد گفت: دستگاه دیپلماسی باید این موضوع را به عنو ان اولویت اصلیش قرار دهد اگر می‌خواهیم تهدیدهای پی در پی آمریکا بی اثر شود راهی جز تقویت بنیان های اقتصادی نداریم موضوعی که وزارت امور خارجه  می‌تواند نقش موثری در آن داشته باشد.

انتهای پیام 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top