|
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 12, 2020
کد خبر: 701923
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۹
احمدی لاشکی در تذکری:
چرا طرح کمیسیون آموزش به برنامه و بودجه ارجاع شده است؟
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری از هیات رییسه در خواست کرد تا در مورد ارجاع طرحی مربوط به آموزش و پرورش که به کمیسیون برنامه ارائه شد تجدید نظر کند زیرا کمیسیون اصلی آن آموزش و تحقیقات است که باید رسیدگی های لازم را انجام دهد.
 چرا طرح کمیسیون آموزش به برنامه و بودجه ارجاع شده است؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

جام نیوز، قاسم احمدی لاشکی در تذکری با استناد به تبصره یک ذیل ماده 145 آیین نامه داخلی مجلس گفت: در مواردی که کمیسیون یا کمیسیون‌ها به نحوه ارجاع طرح یا لایحه معتقد بودند باید مراتب اعتراض خود را اعلام کنند و  هیات رییسه موظف است نسبت به موضوع رسیدگی و اتخاذ تصمیم کند.

وی تصریح کرد: چند روز پیش طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی-اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با 138 امضاء مورد تصویب قرار گرفت  که خدمتی به معلمان و فرهنگیان است اما جهت بررسی به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شده است.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس افزود: با توجه به موارد آموزشی که در این طرح به آن اشاره شده چرا باید در کمیسیون برنامه و بودجه بررسی شود .

نماینده مردم نوشهر در مجلس ادامه داد: در بدبینانه‌ترین حالت هیات رییسه می تواند نظر دهد که کمیسیون مشترک تشکیل شود لذا خواهشم این است که هیات رییسه تجدید نظر کرده و جایگاه کمیسیون آموزش در این طرح در نظر گرفته شود.

براساس این گزارش، پزشکیان که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: در این زمینه بررسی کرده البته به معاونت قوانین هم  دستور داده شده تا به نحو درست اجرا شود.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top