|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 702123
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۸
فرمانده مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا :
آموزش  جوانان ولایی پشتوانه ای برای بنیه دفاعی کشور است
فرمانده مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا گفت:آموزش های رزمی و تخصصی جوانان ولایی و بصیر، پشتوانه ای برای بنیه دفاعی کشور است.
 آموزش  جوانان ولایی پشتوانه ای برای بنیه دفاعی کشور است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

جام نیوز، امیر دریادار تورج حسنی مقدم در مراسم دانش آموختگی دوره 93 دانشجویی و 186دانش آموزی این مرکز در رشت، اظهار کرد: مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری نسبت به جذب و تربیت جوانانی متخصص، ولایتمدار و سلحشور اقدام می کند.

وی با اشاره به اقدامات موثر مرکز تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا در راستای تولید و طراحی شبیه سازهای کمک آموزشی، افزود: این فرماندهی با ارائه آموزش های مصوب در جهت ارتقای توان رزمی و همچنین آمادگی همه جانبه کارکنان ولایتمدار، برای حفاظت از منافع نظام اسلامی در تلاش است.

حسنی مقدم گفت: آموزش های رزمی و تخصصی جوانان ولایی و بصیر، پشتوانه ای برای بنیه دفاعی کشور است؛ در مرکز تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا راه و رسم سربازی و حفاظت از دین خدا و نظام مقدس در تمام عرصه های دفاعی و نظامی آموزش داده می شود.

فرمانده مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا بیان کرد:این مرکز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اقدامات موثری را انجام داده است.

جام نیوز ، مراسم دانش آموختگی دوره 93 دانشجویی و 186 دانش آموزی فرماندهی آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا در رشت امروز با حضور امیر دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد و به برگزیدگان این مراسم جوایز و لوح تقدیر و درجه نظامی توسط فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی اهدا شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top