|
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, November 24, 2020
کد خبر: 702229
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۲۰:۵۴
بی توجهی تیم رسانه‌ای دولت به تغییر سخنان روحانی؛
چه کسی سخنان رئیس‌جمهور را سانسور می کند؟
در حالی که اسناد مربوط به سانسور سخنان روحانی در رسانه های دولت در رسانه ها دست به دست می شود،تیم رسانه ای دولت حاضر به پاسخگویی درباره این سانسور و تحریف نیست.
روحانی چه کسی سخنان رئیس‌جمهور را سانسور می کند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر سانسور سخنان روحانی در پایگاه اطلاع رسانی دولت، منتشر شد و رسانه های غیر وابسته به دولت نسبت به این موضوع اعتراض کردند.

 

در جایی که بسیاری از خبرنگاران اقدام به ثبت اظهارات روحانی در جمع های مختلف می کنند برای چندمین بار دیده شده است که سایت اطلاع رسانی دفتر نهاد ریاست جمهوری و رسانه های وابسته به دولت به تبعیت از این سایت  برخی از سخنان روحانی را منتشر نکرده و یا به شکل دلخواه خود منتشر می کنند.

 

این اقدام علاوه بر بی ارزش کردن اعتبار سایت های نهاد ریاست جمهوری و خبرگزاری های وابسته به دولت، منجر به زیر سوال رفتن ارزش خبری و رسانه می شود.

 

یکی از کارمندان بخش رسانه ای دولت در توضیح این موضوع گفت: همه سایت ها موظف هستند اخبار مربوط به نهاد ریاست جمهوری و آقای روحانی را از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پیگیری و بازنشر دهند.

 

 وی با بیان اینکه مسئولیت این سایت با پرویز اسماعیلی است گفت: طبیعی است که بر اساس صلاح دیدهای خود خبری را تغییر و یا بخشی از خبر های درج شده حذف شود.

 

در همین راستا خبرنگار دانا با دفتر معاون ارتباطات و اطلاع رسانی ریاست جمهوری تماس گرفت که بعد از چندین بار قول دادن در نهایت حاضر به پاسخگویی و توضیح در باره این خبر نشدند.

 

یکی از کارمندان این بخش اظهار داشت: آقای اسماعیلی صلاح نمی دانند در این خصوص صحبتی داشته باشند و اگر می خواستند به رسانه ها پاسخ بدهند قطعاً خودشان در این باره صحبت می کردند.

 

سانسور سخنان روحانی تنها یکی از انتقاداتی است که رسانه ها به تیم رسانه ای دولت دارند؛ در ماه های گذشته بارها اتفاقاتی رخ داده است که صدای رسانه های همسو با دولت نیز در آمده و نسبت به عملکرد تیم رسانه ای دولت انتقادات شدیدی را وارد کرده اند.

 

راه دانا/222

 

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top