|
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ١٦ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 6, 2020
کد خبر: 702739
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۰۸:۱۶
یک فعال سیاسی:
امروز روز سهم خواهی از دولت نیست
یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این که امروز روز سهم خواهی از دولت نیست گفت: اصلاحات مطالبات، انتظارات و البته انتقادات خود به دولت را همواره بیان می‌کند.
 امروز روز سهم خواهی از دولت نیست
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

جواد امام در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی موضع جریان اصلاحات نسبت به  انتخابات سال 96 اظهار کرد: این که گفته می‌شود اصلاحات با شرط و شروط از روحانی حمایت می‌کند نه به معنای سهم خواهی از دولت، بلکه به معنای بیان انتظارات و مطالبات است.

وی در ادامه افزود: ما همواره هم انتقادات خود به دولت را بیان کرده‌ایم و هم مطالباتمان را، اما اکنون زمان سهم خواهی ار دولت نیست، زیرا دولت بخاطر عملکرد گذشته دچار مشکلات زیادی است و باید برای حل این مشکلات به دولت کنیم. امروز روز سهم خواهی از دولت نیست.

این فعال سیاسی همچنین با اشاره به اینکه روحانی شعارهایی در سال 92 داده است که بخشی از آنها به دلیل فراهم نبودن شرایط محقق نشده است تصریح کرد: ما امروز دنبال تحقق این شعارها هستیم و در راستای هدف سال 92 خود حرکت می‌کنیم.ما در سال 92 تلاش نکردیم یک اصلاح طلب را در سر کار بیاوریم، بلکه اصلاحات تلاش کرد متناسب به مطالبات مردم، از چهره‌ای حمایت کند که بتواند مسیرگذشته راتغییر داده و مشکلات کشور را حل کند.

امام در ادامه اظهار کرد: انصافا روحانی هم در تغییرمسیر گذشته تا حدودی موفق بوده است. امروز می‌گویند برجام دستاوردی برای کشور نداشته است در حالیکه اولین دستاورد برجام دور شدن ایران از مسیر جنگ بود. در آن مقطع همه درها به روی ما بسته بود و حتی روزنه‌ها هم در حال بسته شدن بود، اما امروز گشایش ایجاد شده است. یکی از توفقیات دولت، کنترل تورم بوده است. هر چند رکودوجود دارد و مردم هم مشکل اقتصادی دادند. برای حل این مشکلات باید همه ارکان حکومت دست به دست هم دهند و دولت به تنهایی قادر نیست این مشکلات را حل کند.

وی همچنین گفت:‌ما به مطالبات خود که فعلا مطالبات اجتماعی و اقتصادی است پافشاری می‌کنیم و نقدهای خود را هم به دولت بیان می‌کنم و دولت هم باید از تعامل سازنده استقبال کند.

این فعال سیاسی در پایان درباره‌ی وضعیت پایگاه اجتماعی روحانی اظهار کرد: درست است که به دلیل فراهم نبودن شرایط، بخشی از شعارهای روحانی هنوز محقق نشده است، اما معتقدم پایگاه اجتماعی حامی روحانی همانند سال 92 ، از وی در سال 96 حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top