|
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ السبت ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 24, 2020
کد خبر: 702756
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۹
به ما گفته شد بازی پرسپولیس با رئال مادرید انجام نشود ما هم قبول کردیم!
عضو پیشین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید حضور رئال مادرید در ایران و بازی با پرسپولیس هزینه کمی برای این باشگاه ایرانی داشت.
حسین کلانی به ما گفته شد بازی پرسپولیس با رئال مادرید انجام نشود ما هم قبول کردیم!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین کلانی درباره شرایط  تیم فوتبال پرسپولیس و ارزیابی اش از عملکرد این تیم در مسابقات لیگ برتر گفت: اطلاعات فنی زیادی از پرسپولیس ندارم. به عنوان یک کارشناس که باید در این خصوص اظهارنظر کند می گویم که از تیم دور هستم و شاید اطلاعات من از اطلاعات خیلی از بچه های کوچک هم کمتر باشد!

 

وی افزود: با این حال آنچه مشهود است این است که پرسپولیس پوست اندازی کرده و با جذب نفرات جدید، شکل و شمایل جدیدی گرفته است.

 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: نتایجی که پرسپولیس سال گذشته گرفت فوق العاده بود. شاید اگر یک مقدار اشتباهات فردی کمتر بود تیم قهرمان می شد. با شرایطی که پرسپولیس در این فصل دارد هر روز انگیزه بازیکنان برای تداوم نتیجه گیری و حفظ صدر جدول بیشتر می شود.

 

کلانی یادآور شد: با این حال بعضی از بخش های تیم نیاز به کار بیشتر دارد. خود اعضای کادر فنی می دانند نقاط ضعف کجاست و آن را قطعا در تعطیلات لیگ برتر برطرف می کنند.

 

وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره حضور دو فصل پیش خود در هیئت مدیره باشگاه در زمان مدیرعاملی حمیدرضا سیاسی، گفت: متاسفانه شرایط مساعدی برای ما رقم نخورد و سوءتفاهم هایی ایجاد شد که در نهایت اجازه نداد ما به اهدافمان برسیم. برای همین جا را خالی کردیم برای کسانی که برنامه های بهتری داشتند.

 

عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس درباره اینکه سفر آنها به اسپانیا و نحوه دیدار با مدیر باشگاه رئال مادرید به پرسپولیس ضربه زد، تاکید کرد: نمی شود اسم آن را ضربه گذاشت. عقاید همیشه متفاوت است و هر فردی با ایدئولوژی و فکر خود جلو می آید.

 

کلانی ادامه داد: ما هدف خوبی در ذهن داشتیم ولی متاسفانه فردی که رابط ما و باشگاه رئال مادرید بود را نمی شناختیم. به هر حال باشگاه رئال مادرید به ما تخفیف زیادی برای سفر به ایران می داد. این در حالی بود که به خاطر شرایط تحریم ایران هیچ تیمی حاضر نبود حتی با تیم ملی ایران بازی کند.

 

وی تصریح کرد: با وجود این، سفر رئال مادرید به ایران و بازی آنها با تمام ستارگانش با پرسپولیس هزینه بسیار کمی برای باشگاه داشت که می توانست خیلی هم مفید باشد. به هر حال ما هم معتقد هستیم سیاستمداران و دولتمردان ما که در رأس برنامه ریزی هستند بهتر از ما تشخیص می دهند چه چیزهایی درست است. وقتی به ما گفته شد بازی با رئال مادرید انجام نشود بهتر است، ما هم قبول کردیم.

116

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top