|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 702921
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۶:۴۶
اوقاف شیعیان بحرین باز هم علیه شیعیان؛
سازمان اوقاف شیعیان به حسینیه شیعیان حمله کرد!
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه حمله نیروهای وابسته به اوقاف جعفری بحرین به حسینیه "راس رمان" و تغییر قفل های این حسینیه بدون اطلاع دادن به هیئت امنای آن را محکوم کرد.
حسینیه راس رمان بحرین سازمان اوقاف شیعیان به حسینیه شیعیان حمله کرد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه حمله نیروهای وابسته به اوقاف جعفری بحرین به حسینیه "راس رمان" و تغییر قفل های این حسینیه بدون اطلاع دادن به هیئت امنای آن توسط این اداره را محکوم کرد.

 

در بیانیه ائتلاف آمده: این حمله نشان دهنده دروغ بودن ادعاهای اداره اوقاف جعفری در مورد حمایت از شیعیان و در راستای جهت گیری های نظام آل خلیفه علیه شیعیان و حمله به هویت آنها می باشد.

 

ائتلاف از مردم بحرین خواست با قاطعیت در برابر این گونه تجاوزها و گردن کشی های نظام آل خلیفه نسبت به حسینیه ها و اماکن مقدس بایستند.

 

اوقاف شیعیان بحرین نهادی در بحرین است که گرچه نام شیعه را به همراه دارد اما در موضع گیری های خود جانب آل خلیفه و نظام ظالم بحرین را رعایت می کند و در انقلاب مردم بحرین نیز علاوه بر اینکه هیچ سهمی نداشته، بلکه علیه علمای بحرین نیز موضع گیری کرده و به تازگی هنگامی که علمای بحرین در اعتراض به ظلم و ستم آل خلیفه نسبت به شیعیان بیانیه دادند، اوقاف شیعیان به جای حمایت از علما با بیان اظهاراتی تعجب برانگیز مدعی شد شیعیان بحرین از تمام حقوق قانونی و ملی خود برخوردار هستند! و این اداره تمام مساجد و حسینیه ها را کاملا زیر نظر دارد.

 

اوقاف شیعیان همچنین مدعی شد شیعیان زیادی در ادارات دولتی بحرین مشغول به کار هستند و هیچ تبعیضی علیه شیعیان وجود ندارد و از پروژه اصلاحات بزرگ نظام آل خلیفه تعریف و تمجید کرد.

 

حوزه نیوز/222

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top