|
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, December 4, 2020
کد خبر: 702927
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۶:۵۶
شیخ الازهر هشدار داد:
طلاب الازهر در معرض فریب تروریست ها قرار دارند
احمد الطیب گفت: جریان های افراطی تلاش می کنند افکار مسموم و انحرافی را در میان جوانان الازهر منتشر کنند و چهره اسلام را در اذهان آنها مخدوش سازند و از این طریق به جایگاه الازهر در جهان اسلام نیز ضربه بزنند.
احمد الطیب  طلاب الازهر در معرض فریب تروریست ها قرار دارند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، احمد الطیب شیخ الازهر روز چهارنشبه در مراسم انجمن فارغ التحصیلان الازهر به طلاب الازهر در مورد گروه های تروریستی هشدار داد و گفت: تروریست ها و جریان های افراطی تلاش می کنند افکار مسموم و انحرافی را در میان جوانان الازهر منتشر کنند و چهره اسلام را در اذهان آنها مخدوش سازند و از این طریق به جایگاه الازهر در جهان اسلام نیز ضربه بزنند.

 

وی افزود: الازهر به اسلام معتدل و به دور از افراطی گری اعتقاد دارد و در مورد اختلافات مذهبی و دینی هشدار می دهد اما این روزها برخی می خواهند الازهر را از داخل فاسد کنند.

 

دشمنان اسلام به دنبال ایجاد تفرقه میان مسلمانان هستند

روز گذشته گروهی از هالی لیبی ساکن مصر با شیخ الازهر دیدار کردند و شیخ الازهر در این دیدار تاکید کرد: الازهر به مشکلات جهان اسلام و عرب و از جمله اتفاقات لیبی توجه دارد و شاهد هستیم که امت اسلام این روزها با یک توطئه جهنمی برای ایجاد تفرقه و درگیری میان مسلمانان روبرو شده تا مسلمانان را از این طریق تضعیف کنند.

 

حوزه نیوز/222

 

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top