|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 702988
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۴
دیگر ورزش‌ها > المپیک؛
المپیک ضرر کرد نه بهداد
طلایی که در المپیک به ناحق از بهداد سلیمی دریغ شد، فقط یک طلا از ویترین افتخارات بهداد کم خواهد کرد اما در عوض المپیک اعتبار، آبرو و اهمیت خود را از دست داد و تمام اهداف و شعارهای خود را زیر سؤال برد.
 ناداوری علیه بهداد سلیمی المپیک ضرر کرد نه بهداد
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، باور کنید این بهداد سلیمی نیست که از نبردن طلای المپیک ضرر می‌کند، این المپیک است که از ندادن طلا به بهداد متضرر می‌شود. گردانندگان و برگزارکنندگان المپیک دیگر چطور می‌خواهند سرشان را بالا بگیرند و از جوانمردی، رقابت مردانه و عادلانه حرف بزنند؟ با هر سه چراغ قرمزی که به غلط برای بهداد روشن شد، المپیک چراغ جوانمردی، رقابت عادلانه و شرایط برابر که از شعارها و اهدافش است را پیش چشم مردم دنیا خاموش کرد.

 

برای بهداد غصه خوردیم و با اشک‌هایش اشک ریختیم چراکه به چشم دیده بودیم با چه زجری در کلینیک فیزیوتراپی برای المپیک آماده می‌شود و همزمان گریه می‌کند و به تمرین مشغول است. پاداش آن رنج‌ها باید گنج المپیک می‌شد اما با ناداوری یک طلا را از بهداد گرفتند تا مردم یک المپیک طلا به پای قهرمان خود بریزند.

 

دیروز مسئولان کمیته ملی المپیک گفتند برای گرفتن حق بهداد به دادگاه CAS شکایت می‌کنند اما کیست که نداند این شکایت راه به جایی نمی‌برد؟ البته برای بهداد وعده مسئولان، دلداری و دلگرمی نیست، آنچه او را دلگرم می‌کند، ‌همدلی و همراهی مردمی است که از بامداد دیروز چند برابر بیشتر دوستش دارند.

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top