|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 703015
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۴
مهدی تاج:
شرایط فوتبال ایران را به مسئولین فیفا گفتم
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فرصتی ایجاد شد تا به صورت کامل شرایط فوتبال ایران را برای مسئولین فیفا شرح دهیم.
مهدی تاج شرایط فوتبال ایران را به مسئولین فیفا گفتم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، مهدی تاج عصر امروز در جمع ملی پوشان فوتبال ساحلی حاضر شد تا پیش از اعزام بازیکنان به  نخستین دوره از تورنمنت قاره آسیا به میزبانی چین دقایقی را صحبت کرد.

 

تاج خطاب به ملی پوشان فوتبال ساحلی گفت: سرمایه گذاری در فوتبال ساحلی و فوتسال از ضرورتهای فدراسیون فوتبال است. جایگاه فوتبال ساحلی در حال حاضر ششم دنیا و اول آسیا است و باید علاوه حفظ این دو جایگاه،تلاش کرد تا در رنکنیگ جهانی ارتقا داشته باشیم. 


وی ادامه داد: حضور شما به این بازیها نیز بدین منظور بوده و از وزرات ورزش و جوانان و همچنین گرشاسبی که باعث شدند صدور مجوز در این بازیها تسهیل پیدا کند، تشکر می کنم. بدون شک تلاش شما بازیکنان برای ارتقا سطح کیفی تیم ملی فوتبال ساحلی است و در مسابقات لیگ، باید پویا و پر بازده ظاهر شوید. بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی جزو کم توقع ترین و بی حاشیه ترین بازیکنان هستند و از این بابت از شما ملی پوشان تشکر می کنم. ضمن اینکه  مجموعه فدراسیون به همراه شما ملی پوشان تلاش می کند تا فضای فوتبال کشور آرام شود و به دور از هر حاشیه ای فعالیت کنیم.


رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به برگزاری نشست خود با رئیس، دبیر کل و نایب رئیس فدراسیون جهانی فوتبال-فیفا گفت: در این نشست سه موضوع بسیار مهم مطرح شد. موضوع اول بحث پول های بلوکه شده ایران بود که مقرر شد تا این مهم به صورت جدی در آینده ای نزدیک حل شود. بحث دوم درباره مناسبت های مهم و مذهبی بود که در تقویم فیفا مطرح شد و دبیر کل فدراسیون اعلام کردحتما این موضع را در تقویم  مسابقاتی رعایت خواهند کرد. موضوع سوم بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال بود.


وی در پایان گفت: با توجه به تغییرات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و چگونگی تاثیر آن بر اساسنامه های فدراسیون های عضو، جلسه ای را برگزار کرده و به مدت سه ساعت به بحث و بررسی پرداختیم و قرار شد تا به صورت جدی موضوعات مطرح را را پیگیری کنیم. در این نشست فرصتی ایجاد شد تا به صورت کامل شرایط فوتبال ایران را برای مسئولین فیفا شرح دهیم.

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top