|
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, October 25, 2020
کد خبر: 703151
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۷
معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری اصفهان:
تاثیر راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در مراجعات مردمی
لسانی گفت: الکترونیکی شدن خدمات قضایی و ارتقاء روزافزون آن باعث سهولت در دسترسی، سرعت در ارائه خدمات و کاهش چشمگیر مراجعان به دادگستری‌ها و کاهش اطاله دادرسی شده است.
دادگستری تاثیر راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در مراجعات مردمی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش گروه اجتماعی جام نیوز، معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان اصفهان از چند دفتر خدمات الکترونیک قضایی اصفهان بازدید بعمل آورد.

 

محسن لسانی معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان در حاشیه این بازدید ارائه خدمات دفاتر الکترونیک قضایی را گامی مؤثر در راستای سهولت در دریافت خدمات قضایی برای عموم اعلام و بیان داشت: این طرح را می‌توان از جمله طرح های بزرگ دستگاه قضایی برشمرد که با توجه به الکترونیکی شدن خدمات قضایی و ارتقاء روزافزون آن، سهولت در دسترسی، سرعت در ارائه خدمات و کاهش چشمگیر مراجعان به دادگستری‌ها و کاهش اطاله دادرسی را به همراه داشته است.

 

وی افزود: راه اندازی این دفاتر ابتدا از سال 91 در تهران و از اواخر سال 93 در اصفهان اجرا شده است و تاکنون 8 دفتر در حوزه قضایی اصفهان تأسیس و شروع به فعالیت نموده است و با توجه به فراخوانی که اعلام شد تا پایان سال جاری در شهرستانها و سایر حوزه‌های قضایی استان اصفهان نیز راه اندازی خواهد شد.

 

لسانی در پایان از نظارت و بازرسی و ارزیابی عملکرد مستمر و دقیق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی خبر داد و تصریح کرد: واحد نظارت و بازرسی معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان نظارت بر حسن انجام خدمات این دفاتر را عهده دار بوده و با بازرسی‌های منظم، دوره ای و مستمر نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی و گزارش آن را تنظیم و به مراجع ذیصلاح در قوه قضاییه منعکس می‌نماید./ میزان

 

115

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top