|
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 22, 2020
کد خبر: 703158
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۷:۴۹
یک عضو مجمع نیروهای خط امام(ره):
دیدگاه مجموعه اصلاح‌طلبان بر حمایت از روحانی متمرکز است
یک عضو مجمع نیرو ‌های خط امام(ره) گفت: دیدگاه مجموعه اصلاح‌طلبان این است که در انتخابات ‌آتی از آقای روحانی حمایت کنند و نمی‌توان نظرات افراد را به پای کل جریان اصلاح طلبی نوشت.
 دیدگاه مجموعه اصلاح‌طلبان بر حمایت از روحانی متمرکز است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

قاسم مهرزاد صدیقیانی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ اصلاح‌طلب ریشه داری سخن عبور از روحانی را بر زبان نمی‌آورد، اظهار کرد: در دوران دولت اصلاحات نیز عده‌ای جاهلانه و عجولانه سخن عبور از آقای خاتمی را مطرح کردند، اما پس از آن خودشان اعتراف کردند که این دیدگاه، درست نبوده است و در حال حاضر نیز فکر نمی‌کنم هیچ اصلاح طلب ریشه داری سخن عبور از روحانی را مطرح کند.

وی افزود: ظاهرا برخی از وابستگان به جناح راست علاقه‌مندند که اصلاح طلبان سخن عبور از روحانی را مطرح کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که اگر شخصی به عنوان یک اصلاح طلب، موضعی را اتخاذ کند، این موضع، دیدگاه کلیت جریان اصلاح طلبی نیست؛ چرا که جریان اصلاح طلبی اگر قرار باشد دیدگاهی را طرح کند به صورت رسمی این کار را انجام می‌دهد.

این عضو مجمع نیروهای خط امام (ره) با تاکید براینکه دیدگاه مجموعه اصلاح طلبی بر حمایت از آقای روحانی متمرکز است، گفت: اگر عده ای از اصولگرایان سخن  حمایت مشروط از روحانی را بر زبان آورده‌اند، بهتر است به گذشته نگاهی بیندازند و به یادآورند که در دولت های نهم و دهم اوضاع مملکت چگونه بود و امروز که آقای روحانی بر سرکار آمده است، وضعیت تا چه اندازه متفاوت شده است.

صدقیانی با با انتقاد از روند عملکرد دولت های نهم و دهم ادامه داد: در دو دولت قبلی شاهد دست درازی به بیت‌المال، برهم ریختن حساب و کتاب‌ها، منحل شدن سازمان برنامه و مختل شدن شورای پول و اعتبار بودیم که تمام این کارها نیز به نام دین انجام شد اما در آن روزها عده‌ای سکوت کردند و اصلاح طلبان نیز هرچه فریاد زدند به گوش کسی نرسید و در نهایت هم متهم به ضدیت با نظام شدند.

وی با بیان اینکه ما از آقای روحانی انتظار معجزه کردن نداریم، گفت: آقای روحانی از روزی که بر سرکار آمده‌اند کابینه ای را برگزیده‌اند که در آن کمتر نشانی از نیروهای اصلاح طلب وجود دارد اما با این حال جریان اصلاحات هیچ‌گاه انتقاد یا اعتراضی به این وضعیت نداشته است. چرا که آقای روحانی تیمی را برای خود برگزیده است که بتواند کارهایش را جلو ببرد و خوشبختانه توانسته است در زمینه سیاست‌خارجی و معضل تورم نیز گام هایی خوب و اثر گذاری را بردارد. بنابراین ما باید قدر دولت ایشان را بدانیم.

صدقیانی همچنین با تاکید بر اینکه تمام مشکلات کشور را نمی‌توان ظرف چهار سال حل وفصل کرد گفت: عملکرد آقای روحانی در سه سال گذشته،‌ مثبت بوده است و مثبت بودن به این معنا نیست که عملکرد به صورت صد در صدی قابل قبول باشد اما دولت گام‌های اثربخشی برداشته است و در حال حاضر اکثر مشکلات کشور، باقیمانده اثرات مدیریت دو دولت گذشته است.

این عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام(ره)در پایان گفت: در حال حاضر موضوع برجام نیز با موفقیت در حال پیش رفتن است و اینکه عده‌ای می‌گویند چرا پول های بلوکه شده هنوز بازگشت داده نشده است و تمام تحریم ها برداشته نشده، به دلیل این است که کشورهای 5+1 تنها قطعنامه های شورای امنیت را بی‌اثر کرده و تحریم‌هایی که آمریکا و هم پالگی‌هایش وضع کرده‌اند، هنوز به قوت خود باقی است.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top