|
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ الأحد ٩ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 27, 2020
کد خبر: 703242
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۰
قدرت ها در وزن چهارم تقسیم شده اند؛
چشم ایران به درخشش کریمی؛ بالاترین شانس امروز مدال
در جدول سنگین وزن کشتی آزاد المپیک اصلا عدالت و توازن رعایت نشده است و یک طرف چهار غول قرار دارند و طرف دیگر طاها آکگول به تنهایی انرژی ذخیره می کند.
علیرضا کریمی چشم ایران به درخشش کریمی؛ بالاترین شانس امروز مدال
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در وزن چهارم برعکس وزن ششم کشتی آزاد المپیک، قدرت ها در دو نیمه بالا و پایین جدول تقسیم شده اند و جدول توازن دارد.

 

علیرضا کریمی نماینده کشتی آزاد ایران در وزن 86 کیلو در اولین کشتی المپیکی خود با محمد سعداوی از تونس کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر او به مصاف برنده گانف بلغار و اردوگول مغول می رود.

 

کشتی نماینده ایران با برنده بلغارستان و مغولستان در مرحله یک هشتم نهایی برگزار خواهد شد و سپس در اگر کریمی از این مرحله هم به سلامت بگذرد در یک چهارم و نیمه نهایی دو کشتی دیگر دارد که احتمالا مقابل دو نفر از این جمع مدعیان خواهد بود؛ جی دن کاکس از آمریکا، سالا پرز از کوبا و سلیم یاشار از ترکیه...

 

در آن طرف جدول هم عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان از روسیه، شریف شریف اف قهرمان المپیک از آذربایجان، استفان ورب از مجارستان و ساندرو آمیناشویلی از گرجستان حضور دارند یعنی یک طرف 4 مدعی ایرانی، امریکایی، کوبایی و ترکیه ای هستند و طرف دیگر هم چهار مدعی از روسیه، آذربایجان، مجارستان و گرجستان.

 

امیدواریم علیرضا کریمی پدیده کشتی آزاد ایران در این حضور المپیکی خود موفق باشد.

109

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top