|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 703245
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۹
آیا مردانی رنگ فینال را می بیند؟
نگاه ها به مرد بی لقب تکواندو؛ مردانه طلسم را بشکن
بعد از ناکامی فرزان عاشورزاده، مدال برنز کیمیا علیزاده و شکست مهدی خدابخشی مقابل میلاد بیگی، حالا همه نگاه ها به سجاد مردانی است که طلسم تکواندو را بشکند.
سجاد مردانی نگاه ها به مرد بی لقب تکواندو؛ مردانه طلسم را بشکن
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برای تکواندوی ایران غیر از مدال نوبرانه کیمیای نازنین، در ریو اتفاقات بدی افتاد. در حالی که تصور می شد در بخش بانوان کیمیا علیزاده اولین مدال تاریخ ورزش بانوان را بگیرد، این اتفاق رقم خورد و کیمیا با برنز خود تاریخ ساز شد اما در بخش مردان همه چیز طبق پیش بینی های اولیه پیش نرفت.

 

پیش بینی این بود که یک مدال طلا نصیب فرزان عاشورزاده شود، مهدی خدابخشی هم دست کم به فینال برسد و یک نقره بگیرد و سجاد مردانی هم با برنز به کار خود خاتمه دهد اما تا این جای کار، عاشورزاده حذف شده، خدابخشی با شکست مقابل میلاد بیگی، حذف شد و فقط مانده مردانی که امروز نوبت اوست.

 

سجاد عصر امروز رقابت های خود را در ریو آغاز می کند و ما بی صبرانه منتظریم این پسر طلسم به فینال نرسیدن تکواندوی ما را بشکند.

 

دوست نداریم سهم تکواندو از المپیک ناچیز باشد. برای مردانی دعا می کنیم مرد و مردانه مبارزه کند و به فینال برسد تا حتی اگر طلا هم نگرفت، با مدال نقره کمی برای تکواندوی ما آبروداری کند.

 

تکواندوی ایران دوره قبل یک نقره به دست آورد، نقره معتمد و حالا کمترین توقع ما این است که مردانی روی ناکامی فرزان و به فینال نرسیدن خدابخشی سرپوش بگذارد.

 

سجاد با رنکینگ 3 المپیکی و جایگاه دوم در جدول قرعه، باید در نخستین گام رو در روی "پیتا تافاتوفوا"، پرچمدار خبرساز کاروان تونگا قرار بگیرد. این ورزشکار 33 ساله با مدال طلای مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره اقیانوسیه مجوز شرکت در المپیک را به دست آورد.

 

مردانی در صورتی که این مبارزه را با موفقیت پشت سر بگذارد باید به مصاف برنده دیدار گابن و انگلیس برود. مبارزه سجاد مردانی و تکواندوکار تونگا ساعت 18:45 به وقت ایران انجام خواهد شد.

 

فرزان که لقب سونامی داشت و خدابخشی که لقبش نابودگر بود، نابود شدند و امیدواریم سجاد مردانی بی لقب، طلسم فینال را بشکند.

109

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top