|
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ الأربعاء ١١ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 28, 2020
کد خبر: 703291
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۷
کواکبیان در گفت‌وگو با ایسنا :
کمیسیون امنیت ملی برای مقابله با ایجاد بحران اجتماعی قوانین راه‌گشا وضع کند
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون برای پیشگیری از بروز مشکلات امنیتی در طی تشدید آسیب‌های اجتماعی بازدیدهایی را از برخی مراکز مربوط به حوزه اجتماعی انجام داده است گفت که تاکنون کمیسیون از مرکز 110، ستاد بحران و پلیس امنیت عمومی در خیابان وزرا بازدید داشته است.
 کمیسیون امنیت ملی برای مقابله با ایجاد بحران اجتماعی قوانین راه‌گشا وضع کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که باید زیر پوست شهر تهران را شناخت. در حال حاضر تهران علاوه بر مشکلاتی همچون قرار گرفتن روی گسل زلزله و مسائلی همچون مشکلات زیست محیطی، آلودگی هوا و صوتی با معضلاتی مثل کودکان کار، زنان بی سرپرست و مواردی از این دست روبرو شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این آسیب‌ها می‌تواند خطرات امنیتی برای ما ایجاد کند اعتقاد ما بر این است که باید قبل از هر مشکلی به سمت پیشگیری رفت؛ چون پیشگیری بهتر از رمان است و می‌توان با بررسی‌هایی از بروز اتفاق جلوگیری کرد.

نماینده تهران ادامه داد: در همین راستا کمیسیون امنیت ملی از مرکز ۱۱۰، ستاد بحران تهران و پلیس امنیت عمومی در خیابان وزراء بازدیدی داشته است که این بازدیدها در حیطه وظیفه اجتماعی و امنیتی کمیسیون ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: هدف ما این است که با بررسی آسیب‌ها فکری برای حل آن کرده تا مشکلات برطرف شود و حل مشکلات به صورت قانونمند باشد. معتقدیم قبل از بروز هر مشکل باید پیشگیری های لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top