|
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٥ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 23, 2020
کد خبر: 703293
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۰
مدیر روابط عمومی ستاد دیه استان تهران:
حمایت بانک مسکن از زندانیان جرایم غیرعمد قابل تقدیر است
بانک مسکن در دو سال اخیر منابعی را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از محل کمک‌های مردمی و کارمندان این بانک تامین کرده که جای تقدیر دارد.
 حمایت بانک مسکن از زندانیان جرایم غیرعمد قابل تقدیر است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز

به گزارش سرویس بازار ایسنا، صادق صداقت مدیر روابط عمومی ستاد دیه استان تهران با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه حمایت‌های مردمی و نظام بانکی در زمینه حمایت از زندانیان نیازمند و آبرومند طی سال‌های اخیر بیش از پیش افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه بانک مسکن در راستای امر نیکوکارانه آزادی زندانیان آبرومند، شماره حساب ویژه‌ای اختصاص داده است بیان کرد: هموطنان نیکوکار می‌توانند از طریق واریز کمک‌های مالی خود به حساب شماره ۶۲۸۰۲۳۱۵۲۲۲۲۲۲۲۲ بانک مسکن، در انجام فعالیت‌های خیرخواهانه و حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد با بانک مسکن سهیم شوند.

مدیر روابط عمومی ستاد دیه استان تهران با تشریح آخرین وضعیت فرآیند آزادی زندانیان آبرومند گفت: ستاد دیه حساسیت ویژه‌ای نسبت به کمک‌های مردمی دارد چرا که خود را امانتدار مردم می‌داند، بنابراین کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان آبرومند نیازمند با دقت و حساسیت هزینه می‌شود.

وی با یادآوری اینکه ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند کل کشور از سال ۶۹ تشکیل و در سال ۸۳ نیز ستاد دیه استان تهران ایجاد شد و فعالیت خود را آغاز کرد، گفت: از ابتدای تاسیس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان کشور در سال ۶۹ تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر زندانی غیرعمد و آبرومند در کل کشور و از سال ۸۳ همزمان با تاسیس ستاد دیه در استان تهران بیش از 7000 نفر به همت مردم و سیستم بانکی آزاد شدند. 

مدیر روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان تهران افزود: همچنین در سال جاری تاکنون ۲۳۰ زندانی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند که از این تعداد ۲۲ نفر بابت دیه، ۱۰۹ نفر بابت بدهکاری مالی، ۸۶ نفر بابت مهریه و ۱۳ نفر نیز بابت نفقه در زندان بودند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top