|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 726876
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۹
قتل همسر با چاقو؛
از پدرم متنفرم / پدرم کار زشتی در آشپزخانه انجام داد+ عکس
مرد جوان با گذشت 4 سال از ماجرای قتل همسرش خود را بی گناه معرفی می کند و این در حالیست که دختر بچه اش می گوید 4 ساله بودم که دیدم پدرم با چاقو به شکم مادرم زد.
قتل، چاقو
قتل1 از پدرم متنفرم / پدرم کار زشتی در آشپزخانه انجام داد+ عکس
به این مطلب امتیاز دهید
62.5% 37.5% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، رسیدگی به این پرونده از هشتم شهریور 91 به دنبال انتقال پیکر بی جان یک زن جوان به نام زهرا به بیمارستانی در پاکدشت در دستور کار پلیس قرار گرفت. همسر این زن به نام نعمت مدعی بود زهرا خودکشی کرده است.

 

پلیس به پرس و جو پرداخت و به اختلاف های دنباله دار این زوج پی برد. وقتی همسایه ها گفتند بارها صدای درگیری این زوج را شنیده اند نعمت 29ساله بازداشت شد اما خودش را بی گناه خواند.

 

 

 

نعمت که حالا 33ساله است صبح شنبه 24 مهرماه امسال در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمد باقر قربان زاده و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

 

در این جلسه ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت: با توجه به اینکه دختر قربانی هنگام کشته شدن مادرش چهارساله بوده است معاون اول قوه قضاییه برای وی درخواست دیه را مطرح کرده است. اکنون با توجه به مدرک های موجود در پرونده برای نعمت تقاضای کیفر دارم.

 

سپس مادر و خواهر زهرا در جایگاه ویژه ایستادند و برای نعمت حکم قصاص خواستند.

 

خواهر قربانی گفت: خواهرم و شوهرش مدام با هم درگیر بودند. خواهرم حتی جای چند بریدگی روی بدنش را به من نشان داده بود که می گفت نعمت او را با چاقو زده است.همسایه های خواهرم هم همگی می گویند که زهرا را بارها با صورت کبود در خیابان دیده بودند. اختلاف های خواهرم وشوهرش زیاد بود اما زهرا به خاطر دخترش حاضر به طلاق نمی شد. نعمت خواهرم را کشته و حالا قصد دارد با دروغ گویی از قصاص فرار کند.

 

سپس دختر8 ساله قربانی روبه روی هیات قضایی ایستاد و در حالی که اشک می ریخت گفت: من از پدرم می ترسم و از او متنفرم چون او در آشپزخانه کار وحشیانه انجام داد.  مادرم را مقابل چشمان من کشت. آخرین بار وقتی آنها با هم درگیر شدند پدرم مادرم را هل داد و به آشپزخانه رفت. او با چاقوی آشپزخانه به شکم مادرم زد.

 

وقتی نوبت دفاع به متهم رسید منکر قتل همسرش شد و گفت: دخترم 4ساله بود که مادرش را از دست داد. او در این چهار سال با خانواده مادری اش زندگی می کند و تحت تاثیر حرف های آنها قرار گرفته و این صحبت ها را مطرح می کند. باور کنید من همسرم را نکشتم.

 

وی ادامه داد: من به خاطر مشکلات شغلی ام ناچار شده بوم سند ماشینم را به نام برادرم بزنم. وقتی همسرم متوجه این ماجرا شد شروع به دعوا کرد اما من برای خاتمه دادن به ماجرا به اتاقم رفتم و خوابیدم. وقتی بیدار شدم همسرم در آشپزخانه مشغول خرد کردن گوشت برای غذا بود. او بار دیگر دعوا را شروع کرد و یکباره با چاقو به شکمش زد.

 

بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای  نهایی را صادر کند.

جام جم

110

این اخبار را از دست ندهید:

دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات

از نرگس خواستم همسرم را تعقیب کند / زمانی که واقعیت را فهمیدم دنیا روی سرم خراب شد

از دیدن وضعیت زن برادرم در خانه اش شوکه شدم / یک لحظه هم صبر نکردم

دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات

سگ‌های ولگرد یک خودرو را نابود کردند+تصویر

از پدرم متنفرم / پدرم کار زشتی در آشپزخانه انجام داد+ عکس

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top