|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 726913
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۳
دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات
دختر 12ساله در غیاب مادرش زیر شکنجه های پدرشیشه ای کشته شد.
کتک با کمربند دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از  سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات
به این مطلب امتیاز دهید
57.1% 42.9% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث"جام نیـوز"، جمعه گذشته از بیمارستان طالقانی مشهد خبر رسید که دختر 12 ساله ای به دلیل خونریزی داخلی در مرکز درمانی جان خود را از دست داده است. در پی دریافت این خبر بلافاصله قاضی علی اکبر احمدی نژاد به همراه کارآگاهان اداره جنایی و عوامل بررسی صحنه جرم عازم بیمارستان شدند و به تحقیق در این باره پرداختند.

 

مادر این کودک که به دستور قاضی ویژه قتل عمد مورد بازجویی های پلیسی قرار گرفته بود در تشریح حادثه گفت: همسرم معتاد است و من برای تامین هزینه های زندگی در زمین های کشاورزی کارگری می کنم اما 3 روز قبل از مرگ دخترم وقتی از سرکار به منزل بازگشتم متوجه شدم که قوطی شیرخشک به زمین ریخته است و همسرم به همین دلیل عصبانی شده و دخترم را زیر مشت و لگد گرفته است. او همواره دخترم را کتک می زد اما به فرزندان دیگرم کاری نداشت. آن شب دخترم از شدت دل درد ناله می کرد. وی گفت: برادر کوچکم را بغل کرده بودم تا برای او شیرخشک درست کنم اما قوطی شیرخشک روی زمین ریخت که بعد از آن پدرم ناراحت شد و مرا کتک زد.

 

این زن ادامه داد: درحالی که رنگ از چهره دخترم پریده بود ولی من که دفترچه خدمات درمانی نداشتم از ترس هزینه های زیاد بیمارستان او را به مرکز درمانی نبردم تا این که به پیشنهاد دیگران فکر کردم چون قسمتی از پای او کبود شده است بهتر است دخترم را نزد «پیرزن رگ گیر» ببرم تا رگ هایش را باز کند ولی دخترم باز هم خوب نشد روز بعد یکی از همسایگان دفترچه درمانی دخترش را به من داد و گفت: می توانی او را با این دفترچه به مرکز درمانی ببری تا پزشکان علت دل دردش را پیدا کنند! این بود که روز پنجشنبه (بیست و دوم مهر) فرزندم را به بیمارستان بردم و او را بستری کردند ولی روز بعد پزشکان گفتند: دخترم به دلیل عفونت منتشر شده در اعضای داخلی بدنش، فوت کرده است!

 

به دنبال اظهارات این زن، قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستور بازداشت پدر دختر را صادر کرد و این مرد 36 ساله در محل سکونت خود واقع در خیابان شاهنامه مشهد دستگیر شد. وی که اعتیاد شدیدی به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه دارد با انکار قتل به سرگرد سلطانیان (افسر پرونده) گفت: دخترم از پله های منزل به زمین افتاده است و من او را نکشته ام! متهم این پرونده جنایی ادامه داد: آن روز وقتی دیدم دخترم قوطی شیرخشک را روی زمین ریخت به او گفتم اگر برادرت از بغل تو به زمین بیفتد چه می کنی؟ و در حالی که ناراحت بودم به آرامی کتکش زدم و او را هل دادم اما من دخترم را نکشتم!! تحقیقات بیشتر از سوی کارآگاهان برای روشن شدن حقیقت ماجرای مرگ دختر 12 ساله همچنان ادامه دارد.

خراسان

110

این اخبار را از دست ندهید:

دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات

از نرگس خواستم همسرم را تعقیب کند / زمانی که واقعیت را فهمیدم دنیا روی سرم خراب شد

از دیدن وضعیت زن برادرم در خانه اش شوکه شدم / یک لحظه هم صبر نکردم

دخترم با پدرش در خانه بود / زمانی که از سرکار به منزل آمدم رنگ از چهره دخترم پریده بود + جزئیات

سگ‌های ولگرد یک خودرو را نابود کردند+تصویر

از پدرم متنفرم / پدرم کار زشتی در آشپزخانه انجام داد+ عکس

 

کلیدواژه ها:
کارآگاهان  |  دفترچه  |  دخترم  |  پلیس  |  شکنجه  |  مشهد  |  پدر  | 
مشاهده نظرات

راحت شدی عزیزم آسوده بخواب نفرین به این دنیا

پاسخ

۳

۰

آدم معتادبه شیشه فقط مثل سگ بایدکشته بشه

پاسخ

۲

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top