|
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ الثلاثاء ٥ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 19, 2021
کد خبر: 727487
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۲
همزمان با شکست تروریست‌های داعش؛
گزارش بی‌بی‌سی فارسی از عملیات موصل: نیروهای عراقی اشغالگرند!
خبرنگاران این شبکه با تهیه گزارشات مغرضانه و خلاف واقع می‌کوشند تا با انحراف افکار عمومی در پوشش دلسوزی برای مردم در بند تروریست‌ها، دولت‌های سوریه و عراق را به انجام اقدامات ضد بشری متهم کنند!
موصل بی بی سی گزارش بی‌بی‌سی فارسی از عملیات موصل: نیروهای عراقی اشغالگرند!
به این مطلب امتیاز دهید
76.2% 23.8% بازدید

سرویس سیاسی جام نیـوز: پس از ایجاد و آغاز جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش و کشتار بی سابقه‌ای که توسط این گروه تروریستی در سرزمین های تحت اشغال در سوریه و عراق به راه افتاد، بخش فارسی ارگان رسانه دولتی انگلیس (بی‌بی‌سی فارسی) از همان روزهای نخست، علاوه بر پرهیز از اطلاق عبارت "تروریست"  به اعضای داعش، حمایت ضمنی و علنی خود از این گروه را ابراز می کرد تا جایی که بارها مورد اعتراض گسترده مخاطبانش قرار گرفت.

 

پیش تر در گزارش هایی به سیاست رسانه ای این شبکه انگلیسی پرداختیم که علاوه بر حمایت حتی خبرنگار این شبکه در عراق (نفیسه کوهنورد) در قامت جاسوس، گرای ترور فرماندهان نیروی مردمی عراق را به این گروه می‌داده است. (اینجا بخوانید)

 

 

نفیسه کوهنورد خبرنگار بی بی سی فارسی در روزهای ترور فرماندهان نیروهای مردمی عراق

 

 

چندی پیش بود که این شبکه در آستانه عملیات آزادسازی موصل، در گزارشی از اوضاع مناطق شهرهای آزاد شده اطراف موصل از دست تروریست‌ها، با گزارشی دوپهلو، عملیات آزادسازی موصل را "فاجعه بزرگِ پیش رو" عنوان کرد. (اینجا بخوانید)

 

گزارش بی بی سی با استناد به هشدار سازمان ملل (که آزادسازی موصل یک میلیون آواره در پی خواهد داشت) اینگونه القا می کرد که حمله ارتش عراق به موصل فاجعه ای تازه خواهد بود.

 

این بار و بعد از آغاز عملیات بزرگ آزادسازی موصل از دست تروریست های داعش و پیروزی های چشمگیر ارتش، نیروهای مردمی و پیشمرگه های کرد در مناطق نزدیک به موصل، بی بی سی فارسی از پیشروی و آزادسازی این مناطق توسط نیروهای عراقی، با عنوان "اشغال" یاد می کند.

 

ویدئوی گزارش بی بی سی فارسی را ببینید:

 

لینک دانلود ویدئو

 

 

گفتنی است مرور پوشش اخبار شبکه بی بی سی فارسی درباره تحولات سوریه و عراق نشان می‌دهد بلافاصله پس از آغاز عملیات نیروهای ارتش این دو کشور علیه گروه‌های تروریستی برای بازپس گیری مناطق اشغالی، خبرنگاران این شبکه با تهیه گزارشات مغرضانه و خلاف واقع می‌کوشند تا با انحراف افکار عمومی در پوشش دلسوزی برای مردم در بند تروریست‌ها، دولت‌های سوریه و عراق را به انجام اقدامات ضد بشری متهم کنند!

 

101

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

از جهادنکاح سرمست شده عاست

پاسخ

۵

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top