|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 727594
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱
احدیان:
کاش نعمت زاده هم در لیست تغییرات دولت بود
دکتر محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در یادداشتی تلگرامی به تحلیل تغییرات اخیر در دولت پرداخت.
س کاش نعمت زاده هم در لیست تغییرات دولت بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دکتر محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در یادداشتی تلگرامی به تحلیل تغییرات اخیر در دولت پرداخت.متن یادداشت به شرح ذیل است:
 

 

بالاخره خبر استعفای سه وزیر آمد. غیر از استعفای آقای جنتی که ارتباطی به مسائل حوزه کاری ایشان یعنی #فرهنگ نداشت و به مسائل مربوط به شخص خود ایشان بر می گشت، استعفای وزرای آموزش و پرورش متاثیر از انتقادات گسترده مجموعه های ذیل این دو وزیر یعنی معلمان و اهالی ورزش بود.
 

 

فارغ از درستی یا نادرستی این تصمیم چند ماه مانده به انتخابات، سوال اصلی این است که آیا آقای رئیس جمهور واقعا اطلاعی از وضعیت تاسف بار مسائل مرتبط با حوزه های زیرمجموعه آقای نعمت زاده ندارند؟ آیا نمی دانند صنایع بزرگ و کوچک در چه شرایطی بسر می برند و هیچ متولی پای کاری که مسائل شان را از طریق او حل کنند، نمی بینند؟ وضعیت بازرگانی کشور، وجود قاچاق گسترده در کشور، عدم حل مسائل بانکی وارد کنندگان مواد اولیه علی رغم برطرف شدن تحریم ها در بانک های کوچک، عدم استفاده از فرصت بازار بزرگ روسیه و....از چشم رئیس جمهور پنهان است؟
 

 

شاید فعالان حوزه های مربوط به ایشان هم باید دست به اعتراض های مدنی می زدند که صدایشان به گوش رئیس جمهور برسد. قریب به اتفاق فعالان اقتصادی، گروه های مختلف سیاسی از طیف های مختلف و حتی بسیاری از دولت مردان بر ضرورت تغییر وزیر پا به سن گذاشته صنعت و معدن و تجارت تاکید دارند. کاش حال که دولت تصمیم گرفته در کنار وزیر ارشاد، چند ماه مانده به انتخابات تصمیم به تغییرات پرریسک در کابینه بدهد، فکری هم برای مهمترین وزارت خانه موثر در تولید و اشتغال کشور کند.

 

آخرین خبر

 

202

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

کاش تمامی دولت در لیست تغییر بود البته بجز وزیر بهداشت . دعا می‌کنیم زودتر عمر این دولت تمام شود پدرمان درآمد - از بس افزایش آب و برق و گاز و تلفن و مالیات و عوارض و و هزار کوفت و زهر مار دارند و باز با پررویی می‌گویند افزایشی نداریم و یا تورم زیر ده درصد است آنهم با این حقوق بازنشستگی واقعا به کجا باید شکایت کرد. آخر درست است با مدرک فوق لیسانس و یک عمر ابرو داری بروم و در بنگاه شاغل شوم و یا به دلالی بپردازم . پدرم گفت باباجان برو سبزی فروش شو اما کار دولتی و اداری نرو . همکلاسی‌های من با ضریب هوشی زیر 70 همان شغل‌ها آزاد و دلالی را اختیار کردند و حالا با زیر شلوار سوار ماشین‌های آنچنانی می‌شوند و هر هفته به رفتن ویلای شمال و کباب بره به من پز می‌دهند ما هم دلمان خوشه که مدرک داریم . ای خاک بر سر این مدرک و صاحبش که صادقانه کار کردو خطا نکرد و به خود گفت نه باید برای آینده فرزندان وکشور نگران بود و کارهای دلالی و ... فقط به اقتصاد کشور لطمه می‌زند اما غافل از اینکه مدیران دولتی در کنار همین دلالها می‌خورند و می‌برند و ما را به همان حقوق بازنشستگی دلخوش می‌دارند .وای بر ما

پاسخ

۱

۰

باندش قویه

پاسخ

۱

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top