|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 727598
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷
روایتی از اظهارات ظریف در جلسه غیر علنی مجلس
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس عنوان کرد که علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه، با تاکید ایران کشورهای عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.
ی روایتی از اظهارات ظریف در جلسه غیر علنی مجلس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر امور خارجه در جلسه غیرعلنی مجلس عنوان کرد که علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه، با تاکید ایران کشورهای عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.


حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس با وزیر خارجه، گفت: در این جلسه وزیر امور خارجه گزارشی را از نتایج نشست لوزان ارائه کرد، البته این مطالب در واقع همان مطالبی بود که در رسانه‌ها نیز منتشر شده است و وزیر به طور کلی به این مسائل اشاره کرد.
 

وی افزود: وزیر امور خارجه عنوان کرد که تاکید ایران در خصوص نشست لوزان بر این بود تا عراق و مصر نیز در این نشست حضور داشته باشند و علی‌رغم مخالفت‌های ترکیه خواسته ایران در این باره محقق شد و عراق و مصر نیز در نشست لوزان حضور پیدا کردند.
 

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به نظر من پس از تنش وزیر امور خارجه با نمایندگان در جلسه سوالی که چند روز قبل برگزار شد این نشست با هدف تلطیف فضای موجود در مجلس در خصوص وزیر امور خارجه برگزار شده است.

 

فارس

 

202

کلیدواژه ها:
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top