|
پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ الخميس ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 29, 2020
کد خبر: 727767
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۳
بهترین و بدترین کشورها از نظر مراقبت های پزشکی
در این نوشتار نقشه‌ی ریسک سلامت بدترین‌ و بهترین کشورها از نظر مراقبت های پزشکی در اختیارتان قرار می‌گیرد.
پزشک بهترین و بدترین کشورها از نظر مراقبت های پزشکی
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، چقدر سیستم مراقبت های درمانی در جایی که به آن سفر می‌کنید خوب است؟ در بعضی کشور‌ها شما می‌توانید هر جا روی مراقبت های درمانی حساب کنید؛ در بعضی دیگر اگر در یک شهر بزرگ بیمار شوید.

 

شانس آورده‌اید ولی اصلا دل‌تان نمی‌خواهد یک نیاز اورژانسی در وسط یک ناکجاآباد داشته باشید.

 

 

نقشه‌ی ریسک سلامت (مراقبت های پزشکی) که توسط سازمان اس او اس (SOS ) بین الملل تهیه شده است کشور‌ها را بر اساس سیستم‌های پزشکی‌شان رتبه‌بندی می‌کند. اس او اس شرکتی است که خدمات پزشکی اورژانسی را برای شرکت‌ها ارائه می‌کند، تمرکز آن بر این است که آیا شما را به کشور خودتان منتقل کنند یا به یک بیمارستان محلی ببرند. با این وجود، این نقشه به عنوان ابزاری برای برنامه‌ریزی سفر فایده‌مند است: چقدر ریسکی است که در یک زمان مختصر و کوتاه تعطیلات شدیدا مریض یا مجروح شوید؟

 

بعضی کشور‌ها به آسانی در یک مقوله طبقه‌بندی نمی‌شوند: ممکن است که تفاوت‌های فاحشی در مراقبت های درمانی بین مناطق شهری و روستایی یا بین سیستم‌های بیمارستانی عمومی و خصوصی، وجود داشته باشد. این‌ تفاوت‌ها در کشور‌هایی دیده می‌شوند که روی نقشه با قهوه‌ای رنگ شده‌اند، هم‌چنین شامل کشور‌هایی می‌شود که در محاسبه با NPR با تفصیل بیش‌تری توضیح داده شده‌اند.

 

بازده/2024

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top